Funksjonærlister

Funsjonærlister
MNM Stafett Søndag 7/9 2008 Tunga gÃ¥rd i Bymarka
Påmeldingsfrist
2008-09-01 22:00:00
Etteranmeldingsfrist
2008-09-04 18:00:00
Start
2008-09-07 10:00:00
Parkering - arena
1000 m
Arena - start
0 m
 
e

Hovedfunksjonærer

Funksjon Navn Email Telefon Status
Løpsleder Stig Magnar Løvås smlovas[+]gmail.com bekreftet e
Løpslederassistent Øystein Rønning oystein.ronning[+]edb.com 73913843 bekreftet e
Løypelegger Arvid Mølnvik arvid.molnvik[+]powel.no 73503128 bekreftet e

Funksjonærliste

Funksjon Navn Email Telefon Status
Arena og merking Bjørnar Lynum bjornar.lynum[+]gmail.com 920 82 925 bekreftet e
Håkon Gammelsæter hakon.gammelseter[+]stolav.no 73513872 bekreftet e
Vegard Grønli vegard.gronli[+]gmail.com 72556382 bekreftet e
Johan Ivarsson Johan.e.ivarsson[+]gmail.com bekreftet e
Tom Jacobsen toja[+]sedicon.no 73516187 bekreftet e
Andreas Sylte andreas.sylte[+]outlook.com 95877791 bekreftet e
Barnepark Mari Angell-Petersen angellpetersen[+]yahoo.com 72556382 bekreftet e
Ingerid Angell-Petersen ingeridangellp[+]gmail.com 90887602 bekreftet e
Heidi Arnesen heidi.arnesen[+]gmail.com 99586301 bekreftet e
Gro Sandstad Eidsmo gro.eidsmo[+]gmail.com 90205088 ikke bekreftet e
Margot Bolstad Lynum marlyn[+]vegvesen.no 905 11 718 kan ikke e
Hanne Sandstad hanne.sandstad[+]trondheim.kommune.no 72567655 kan ikke e
Direkte påmelding Sturla Sæther sturla.saether[+]gmail.com 73528733 bekreftet e
Vemund Jaren vemund.jaren[+]miljodir.no 72590958 bekreftet e
Sindre Sæther 73528733 ikke bekreftet e
Lagkonkurranse barn Tomas Eidsmo tomas.eidsmo[+]gmail.com 41620806 bekreftet e
Trude Olafsen trude.olafsen[+]sintef.no 73518942 bekreftet e
Mona Høiås Sæther monasat3[+]gmail.com 73528733 bekreftet e
Løperdrikke Karen Oline Kolstad karenolinekolstad[+]gmail.com 72560907 bekreftet e
Tina Løvås 72554307 bekreftet e
Gina Mølnvik gina.molnvik[+]gmail.com 73503128 bekreftet e
Tove Sivertsvik tove.sivertsvik[+]ou.trondheim.kommune.no 72554307 bekreftet e
Frida Sæther frida.saether[+]gmail.com 73528733 bekreftet e
Siri Bø Timestad stimestad[+]gmail.com 73968126 bekreftet e
Kaja Bø Timestad 73968126 ikke bekreftet e
Markedsføring Grete Berge Owren grete.berge.owren[+]gmail.com 72584152 bekreftet e
Medisinsk ansvarlig Øyvind Schjelderup oschjelderup[+]yahoo.no 97030533 bekreftet e
Hans Hynne hanhynne[+]online.no 73930517 kan ikke e
Parkering/vegkryssing Knut Simensen knut.simensen[+]dirnat.no 73518942 bekreftet e
Ola Aalde famaalde[+]online.no 92609156 bekreftet e
Jacob Hygen jhygen[+]gmail.com 73521894 bekreftet e
Magnus Landstad magnusla[+]math.ntnu.no 47259811 ikke bekreftet e
Kristen Mo kristen.mo[+]hf.ntnu.no 91795278 bekreftet e
Kristian Opheim kristian.opheim[+]getmail.no 92265907 bekreftet e
Gunnar Østerbø gunnar.osterbo[+]gmail.com 73935255 ikke bekreftet e
Premier Katharina Mo Berge katharinamb[+]hotmail.com 72565744 bekreftet e
Eva Aalde famaalde[+]online.no 90106515 bekreftet e
Marit Irene Kvittem marit[+]kvittem.no 97129495 bekreftet e
Marit Owren owren[+]stud.ntnu.no bekreftet e
Salg/Løperdrikke Turid Rustad Turid.Rustad[+]ntnu.no 72556148 bekreftet e
Kirsti Einum 72554259 kan ikke e
Ingeborg Einum ingeborg.einum[+]dirnat.no 72554259 kan ikke e
Marte Gammelsæter marteg[+]stud.ntnu.no kan ikke e
Astrid Bjørnerheim Hynne 73930517 ikke bekreftet e
Ingrid Kvakland ingrid.kvakland[+]ntnu.no 73511518 bekreftet e
Kari Lillealtern karilillealtern[+]gmail.com 72561500 ikke bekreftet e
Maria Sand annamariasand[+]gmail.com 92453310 bekreftet e
Marianne Videm mav[+]forcetechnology.no 72568618 bekreftet e
Småtroll Solveig Angell-Petersen solveigangell[+]gmail.com 91529997 bekreftet e
Speaker Knut Lillealtern knut[+]lillealtern.no 72561500 bekreftet e
Start/veksling Nils Olav Vennevik nilso-ve[+]online.no 73513641 bekreftet e
Stig Berge Stig.Berge[+]marin.ntnu.no 72565744 bekreftet e
Arild H. Clausen arild.clausen[+]ntnu.no 48266568 bekreftet e
Arild Heggeset arild.heggeset[+]gmail.com 73936356 bekreftet e
Jens Even Storhov jens.e.storhov[+]pwc.com 72848974 bekreftet e
Kristin Storvik kristin.storvik[+]gmail.com 73528109 bekreftet e
Tidtaking/Mål/Res Geir Owren Geir.Owren[+]gmail.com 72584152 bekreftet e
Pål Kittilsen pal.kittilsen[+]gmail.com 95745855 bekreftet e
Magne Lysberg magne.lysberg[+]sintef.no 73511518 bekreftet e
Lars Owren lowren92[+]gmail.com 72584152 bekreftet e
Bernt Rognes bernt.rognes[+]gmail.com 90912135 bekreftet e
Helge Rustad Helge[+]ru-stad.name 72556148 bekreftet e
Anders Rustad anders.rustad[+]gmx.com bekreftet e
Utdeling lagsposer Olle Malmring malmring[+]gmail.com 452 05 990 ikke bekreftet e

Alle arrangementer - Ny funksjonær - Epost