Sportsklubben Freidig      Norgescup Junior Kortdist  Søndag 31 mai 1998
Idrettsplassen Trolla      RESULTATER
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
H19-20 2.9 km
-------------
   1  0037 Jonn Are Myhren           Grane           31047      23.14
   2  0041 Anders Nordberg           Skien OK        32305      24.20   01.06
   3  0027 Jon Åsmund Espedal        Heming/Njård o- 36994      25.02   01.48
   4  0033 Trond Kortner             Porsgrunn O-lag 24335      25.10   01.56
   5  0043 Ola Berger                Byåsen IL       22732      25.12   01.58
   6  0039 Christian Kahrs           Fredrikstad Ski 22067      25.41   02.27
   7  0032 Arne Røste                Hein o-lag      25126      26.04   02.50
   8  0023 Kaare N Haug              IL Tyrving      23915      27.04   03.50
   9  0031 Trygve Hermansen          Raumar O-lag    23679      27.05   03.51
  10  0034 Andreas Haaland           Oddersjaa       16929      27.06   03.52
  11  0025 Trygve Buanes             Ringerike O-lag 22600      27.13   03.59
  12  0020 Arild Nomeland            Kristiansand o- 32333      27.24   04.10
  13  0017 Magnus Nicolaisen         IL Imås         30240      27.31   04.17
  14  0009 Finn Gjerull Rygh         Heming/Njård o- 23169      27.38   04.24
  15  0016 Thomas Wøyen              Asker Skiklubb  31589      28.03   04.49
  16  0035 Ivar Haugen               Gular           22588      28.05   04.51
  17  0026 Torgeir Watne             IL Imås         24152      28.16   05.02
  18  0014 Jostein Andersen          Kristiansand o- 32341      28.26   05.12
  19  0008 Sindre Østhagen           Vallset/Stange  25235      28.32   05.18
  20  0024 Ole Martin Aanonsen       Grane           20029      28.34   05.20
  21  0028 Jim Øystein Nybråten      Løten O-lag     26491      28.55   05.41
  22  0015 Morten Christophersen     IL Tyrving      23924      29.29   06.15
  22  0018 Geir Moholdt              Byåsen IL       25499      29.29   06.15
  24  0038 Atle Moen                 Grane           24497      29.31   06.17
  25  0007 Åsmund Steen              Lifjell OL      24236      30.27   07.13
  26  0036 Magnus Solbjørg           Harstad O-Lag   29000      30.35   07.21
  27  0029 Jon Hovland               Porsgrunn O-lag 24315      30.40   07.26
  28  0005 Lars Kristian Bråthen     Heming/Njård o- 23223      31.21   08.07
  29  0013 Trond Nikolaisen          OL Trollelg     23018      31.33   08.19
  30  0042 Marius Wikstrøm           Hein o-lag      25149      31.41   08.27
  31  0011 Jon Hansen Kjenseth       Heming/Njård o- 23185      31.46   08.32
  32  0022 Erik Alsaker              Asker Skiklubb  23564      32.15   09.01
  33  0010 Lars Klemetsaune          OL Trollelg     22999      32.34   09.20
  34  0019 Geir Nerland              Molde og Omegn  24565      33.14   10.00
  35  0021 Frode Grønning            OL Trollelg     36404      33.17   10.03
  36  0030 Hans Ole Løvland          Sarpsborg O-lag 22326      34.22   11.08
  37  0012 Håvard Gundersen          OK Moss         22265      35.54   12.40
  38  0006 Vegard Urset              Nord-Østerdal O 36567      40.44   17.30

38 resultater, 39 påmeldte, 38 startende

H17-18 2.9 km
-------------
   1  0091 Martin Skrove             Verdal O-klubb  25422      25.34
   2  0061 Harald Aas                Raumar O-lag    28122      26.01   00.27
   3  0051 Stig Alvestad             Wing            31770      26.24   00.50
   4  0089 Even Lillemo              Kongsberg O-lag 31020      26.48   01.14
   5  0055 Øystein Pettersen         Gjerstad Idrett 24066      27.23   01.49
   6  0093 Rune Strandberg           Øvrebø & Vennes 30791      27.53   02.19
   7  0079 Anders Øksenholt          Skien OK        24402      28.04   02.30
   8  0059 Jarl Magnus Berge         Oddersjaa       31545      28.05   02.31
   9  0073 Eirik Svensen             IL Imås         24116      28.08   02.34
Sportsklubben Freidig      Norgescup Junior Kortdist  Søndag 31 mai 1998
Idrettsplassen Trolla      RESULTATER
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
H17-18 2.9 km
-------------
  10  0054 Tormod Hermansen          Raumar O-lag    23680      28.26   02.52
  11  0085 Jon Birger Aarnes         Skien OK        24406      28.35   03.01
  12  0078 Leif Kåre Skiftenes       IL Imås         24113      29.10   03.36
  13  0068 Frank Aasgård             Namsos OK       28103      29.22   03.48
  14  0053 Øyvin Jakobsen            Askøy O-lag     24604      29.30   03.56
  15  0063 Roar Kullerud             Sarpsborg O-lag 22317      29.50   04.16
  16  0065 Jan Egil Wagnild          Selbu O-klubb   22992      30.22   04.48
  17  0067 Espen Selboskar           Skien OK        28193      30.24   04.50
  18  0060 Øystein Kvaal Østerbø     Wing            22877      30.56   05.22
  19  0076 Jørgen Klakegg Dahl       Kolbotn & Skimt 23701      31.08   05.34
  20  0048 Sigurd Berger             Halden Skiklubb 22142      31.11   05.37
  21  0066 Anders Skjeset            Vang OL         25280      31.23   05.49
  22  0050 Marius Rød Hansen         Fredrikstad Ski 22093      32.33   06.59
  23  0062 Anders Lyngvi Fougner     Wing            22919      33.30   07.56
  24  0092 Frode Balchen             Oddersjaa       31554      34.12   08.38
  25  0058 Henrik Ruud               Fredrikstad Ski 22045      34.56   09.22
  26  0070 Jens Einar Heide Vaskinn  Byåsen IL       22754      35.09   09.35
  27  0075 Stian Andersen            Heming/Njård o- 23162      35.35   10.01
  28  0077 Marius Ackenhausen        Konnerud IL     25581      35.59   10.25
  29  0071 Hans-Christian F Olsen    Fredrikstad Ski 22053      36.57   11.23
  29  0081 Marius Bjugan             Wing            23068      36.57   11.23
  31  0082 Tore Borchgrevink Alu     Hein o-lag      31707      38.11   12.37
  32  0072 Lars Petter Rekkedal      Bodø & Omegn Or 30586      38.32   12.58
  33  0052 Roger Svaland             Birkenes I.L.   26386      38.52   13.18
  34  0074 Lars Arne Brekken         Sarpsborg O-lag 22313      42.55   17.21
  35  0083 Mattis Myhre              Hadeland OL     23492      43.15   17.41
  36  0084 Erlend Prytz              Bodø & Omegn Or 30590      48.12   22.38
  37  0057 Håkon Sommerseth          Bodø & Omegn Or 30599      57.49   32.15
  38  0088 Thomas Jr. Daasvatn       Bodø & Omegn Or 36938    1:26.23 1:00.49
DISK  0064 Erlend Ribe               Søgne og Songda 26200
DISK  0087 Jann Post                 Kolbotn & Skimt 23739

40 resultater, 46 påmeldte, 40 startende

D19-20 2.3 km
-------------
   1  0118 Ingrid Bronebakk          NTNUI           26280      27.17
   2  0114 Ingunn Fristad            IL Imås         24137      30.45   03.28
   3  0102 Guri Stenseth             OL Trollelg     22739      31.00   03.43
   4  0116 Elin Bjerva               Drangedal O-lag 24245      31.27   04.10
   5  0106 Janne Bjorvand            Oddersjaa       31541      32.44   05.27
   6  0098 Gro Vogt Sæther           Østmarka OK     23881      33.05   05.48
   7  0110 Vigdis Hobøl              Østmarka OK     23893      33.07   05.50
   8  0112 Karin Sørlie              Fossum IF       31685      33.32   06.15
   9  0113 Heidi Ackenhausen         Konnerud IL     25600      34.21   07.04
  10  0111 Marte Magnen              OK Moss         22254      35.05   07.48
  11  0109 Marianne Braut            Sandnes IL      33895      35.56   08.39
  12  0103 Kjersti Lunde             Bodø & Omegn Or 36942      36.56   09.39
  12  0120 Marte Beitnes Johansen    Asker Skiklubb  28203      36.56   09.39
  14  0099 Siri Anne Hagmann         Kolbotn & Skimt 23709      38.31   11.14
  15  0101 Mari Lyshaug              Lillehammer OK  30620      39.00   11.43
  16  0104 Terese Syljuåsen          Ringsaker O-lag 26405      41.00   13.43
Sportsklubben Freidig      Norgescup Junior Kortdist  Søndag 31 mai 1998
Idrettsplassen Trolla      RESULTATER
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
D19-20 2.3 km
-------------
  17  0115 Kristine Daland           IL Imås         24118      41.59   14.42
  18  0107 Bjørg Lyngstad            Bækkelaget spor 29089      44.23   17.06
  19  0105 Torun Rise                OL Trollelg     23010      53.25   26.08
  20  0100 Ingvild Bostad            OK Nidarøst     26485      58.25   31.08

20 resultater, 22 påmeldte, 20 startende

D17-18 2.3 km
-------------
   1  0152 Linda Antonsen            Fredrikstad Ski 22030      27.28
   2  0164 Kari Aarhus               Porsgrunn O-lag 24311      28.14   00.46
   3  0138 Anette Fidje              Grane           24159      28.37   01.09
   4  0156 Marte Balchen             Oddersjaa       31553      29.27   01.59
   5  0160 Birte Riddervold          Heming/Njård o- 23189      30.41   03.13
   6  0127 Maja Berger               Selbu O-klubb   22730      31.06   03.38
   7  0154 Julie Bøbel               IL Imås         24132      31.25   03.57
   8  0148 Trude B Thorstense        Heming/Njård o- 23179      31.42   04.14
   9  0126 Anne Sandnes              Fredrikstad Ski 22070      32.00   04.32
  10  0131 Stina Fasting             Fredrikstad Ski 22248      32.02   04.34
  11  0147 Anja Mo Berge             OL Trollelg     22892      32.37   05.09
  12  0163 Gerd Inger Legård         Odda IL         24819      32.43   05.15
  13  0153 Unni Marie Rekkedal       Bodø & Omegn Or 30581      33.37   06.09
  14  0158 Anne Marie Bleken         Hadeland OL     23500      34.06   06.38
  15  0124 Marit Langslet            Porsgrunn O-lag 24326      34.14   06.46
  16  0132 Tone Friden               OL Trollelg     23013      34.41   07.13
  17  0159 Tonje Pettersen           Bul Tromsø      31613      34.47   07.19
  18  0146 Heidi Vogt Sæther         Østmarka OK     23882      35.01   07.33
  19  0161 Randi Wold                Notodden O-lag  24270      35.23   07.55
  20  0151 Nicole Ragvin             Lifjell OL      24226      35.45   08.17
  21  0149 Inger Svare Morset        Selbu O-klubb   22996      36.30   09.02
  22  0130 Ingunn Strandberg         Øvrebø & Vennes 24527      36.41   09.13
  23  0150 Ingrid Nord               Fana IL         24749      36.42   09.14
  24  0142 Randi Mohus               Bodø & Omegn Or 30582      36.44   09.16
  25  0157 Kjersti Reenaas           Lillehammer OK  30432      36.46   09.18
  26  0144 Ruth Schulz               OL Trollelg     31306      37.00   09.32
  27  0139 Lina Undrum Markussen     Løten O-lag     26490      37.54   10.26
  28  0123 Tone Torgersen            Oddersjaa       31551      38.13   10.45
  29  0125 Annemarie Bargård Madsen  Fana IL         24723      38.28   11.00
  30  0135 Margrete Omdal            Øvrebø & Vennes 24523      39.30   12.02
  31  0137 Kjersti Ruud              Østmarka OK     20075      39.45   12.17
  32  0162 Marianne Riddervold       Heming/Njård o- 23190      42.04   14.36
  33  0136 Linn Rognlien             Heming/Njård o- 23198      43.36   16.08
  34  0143 Irene Lyngstad            Bækkelaget spor 29088      43.46   16.18
  35  0134 Liv Trongmo               Korgen IL       30328      43.49   16.21
DISK  0141 Mildrid Liasjø            OL Trollelg     23019

36 resultater, 42 påmeldte, 36 startende

H10-12 1.8 km
-------------
   1  0175 Tommy Schmid              OL Trollelg     23007      27.44
Sportsklubben Freidig      Norgescup Junior Kortdist  Søndag 31 mai 1998
Idrettsplassen Trolla      RESULTATER
------------------------------------------------------------------------------
Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter
------------------------------------------------------------------------------
H10-12 1.8 km
-------------

1 resultater, 1 påmeldte, 1 startende

D10-12 1.8 km
-------------
   1  0176 Marit Wenseth Kuve        Bodø & Omegn Or            54.52
   1  0177 Elisabeth Rekkedal        Bodø & Omegn Or            54.52

2 resultater, 2 påmeldte, 2 startende

A4 3.8 km
---------
   1  0239 Rolf Atle Rolfsnes        Odda IL         24821      42.36
   2  0240 Ola Aalde                 Spk Freidig     22894    1:00.27   17.51
   3  0241 Hege Gjemsebu             Verdal O-klubb  31491    1:07.29   24.53

3 resultater, 3 påmeldte, 3 startende

C2.5 2.6 km
-----------
   1  0269 Margot Bolstad            Verdal O-klubb             42.00
   2  0251 Lauritz Hodnedal          Wing            23085      43.52   01.52
   3  0270 Eva Aalde                 Spk Freidig     22875      46.55   04.55

3 resultater, 3 påmeldte, 3 startende


Regnly X-Sport Torsdag 4. Juni 1998 22:08.23 V97 Freidig