Onsdag 30. April 1997


RESULTATER   D-12 

Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0230 Anne-Katrine Wagnild Selbu O-klu 22993 34.00,5 2 0145 Kristin Mikkelsen Byåsen IL 22735 38.14,4 04.13,9 3 0179 Ingunn Oftedal Spk Freidig 22898 45.36,4 11.35,9 DISK 0282 Andrea Vik Bjarkø Wing 23090 4 resultater, 14402 påmeldte, 4 startende Regnly X-Sport Onsdag 30. April 1997 21:50.10 V97A Byåsen RESULTATER H-12
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0162 Lars Moholdt IK Rindals 25500 24.18,6 2 0297 Sveinung Heide Vaskinn Byåsen IL 22761 28.29,9 04.11,3 3 0093 Tommy Schmid OL Trollelg 23007 32.17,3 07.58,7 4 0192 Erik Johnsen Byåsen IL 22757 34.21,6 10.03,0 5 0101 Ola Natvig Byåsen IL 22744 48.16,8 23.58,2 6 0229 Trygve Larsen Morset Byåsen IL 22799 54.25,3 30.06,7 6 resultater, 6 påmeldte, 6 startende Regnly X-Sport Onsdag 30. April 1997 21:50.10 V97A Byåsen RESULTATER D13-14
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0283 Ingrid Marie Dromnes OL Trollelg 23048 21.45,2 2 0152 Mariann Lande Byåsen IL 22751 23.57,7 02.12,5 3 0280 Marte Gammelsæter Spk Freidig 22896 27.16,8 05.31,6 4 0097 Ingrid Hynne Spk Freidig 22853 31.25,4 09.40,2 5 0144 Therese Aursand Konradsen OL Trollelg 22780 31.57,3 10.12,1 DISK 0209 Ellen Aamodt Byåsen IL 22776 DISK 0237 Marit Owren Spk Freidig 22881 7 resultater, 8 påmeldte, 7 startende Regnly X-Sport Onsdag 30. April 1997 21:50.10 V97A Byåsen RESULTATER H13-14
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0197 Jan Schmid OL Trollelg 23005 18.10,4 2 0277 Bjørn Mikkelsen Byåsen IL 22734 20.42,8 02.32,4 3 0074 Aleksander Pedersen OL Trollelg 23047 30.49,6 12.39,2 DISK 0346 Magnus Mo Spk Freidig 22858 4 resultater, 7 påmeldte, 4 startende Regnly X-Sport Onsdag 30. April 1997 21:50.10 V97A Byåsen RESULTATER D15-16
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0285 Maja Berger Byåsen IL 22730 18.24,2 2 0329 Hege Jystad Wing 23069 18.27,3 00.03,1 3 0241 Tone Friden OL Trollelg 23013 20.22,7 01.58,5 4 0284 Solveig Angell-Petersen Spk Freidig 22882 25.46,4 07.22,2 5 0269 Siri Klemetsaune OL Trollelg 23045 26.26,3 08.02,1 6 0172 Marit Kvittem Spk Freidig 22900 27.22,9 08.58,7 DISK 0125 Kjersti Braathen Spk Freidig 22897 7 resultater, 7 påmeldte, 7 startende Regnly X-Sport Onsdag 30. April 1997 21:50.10 V97A Byåsen RESULTATER H15-16
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0337 Stig Alvestad Wing 23051 14.47,1 2 0202 Anders Fougner OK Nidarøst 22919 16.06,5 01.19,4 3 0072 Øystein Kvaal Østerbø Wing 22877 16.06,8 01.19,7 4 0270 Nicholas Morgan Malvik IL 22908 16.58,2 02.11,1 5 0176 Asle Heide Vaskinn Byåsen IL 22760 17.25,7 02.38,6 6 0193 Helmer Volden Wing 23071 18.25,4 03.38,3 7 0107 Harald Ågedal Wing 23079 22.31,7 07.44,6 8 0105 Vegard G. Belling Selbu O-klu 22989 25.03,7 10.16,6 DISK 0049 Fredrik Eliasson Byåsen IL 22787 DISK 0118 Steffen Hallsteinsen Byåsen IL 22768 10 resultater, 14 påmeldte, 10 startende Regnly X-Sport Onsdag 30. April 1997 21:50.10 V97A Byåsen RESULTATER D17-
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0298 Kari Uglem Wing 23063 14.58,7 2 0142 Kristin Bøkseth OL Trollelg 23022 16.10,1 01.11,4 3 0238 Valborg Madslien NTHI 22982 16.30,0 01.31,3 4 0315 Ingrid Vatn NTHI 22818 16.54,9 01.56,2 5 0290 Guri Stenseth OL Trollelg 22739 17.00,3 02.01,6 6 0303 Tonje Bostad OK Nidarøst 26484 17.11,6 02.12,9 7 0304 Vibeke Tefre NTHI 30376 17.12,7 02.14,0 8 0305 Marit A. Warmdal Selbu O-klu 22995 17.29,5 02.30,8 9 0239 Ingrid Iversen OK Nidarøst 26487 17.45,9 02.47,2 9 0265 Britta Grennberg NTHI 22961 17.45,9 02.47,2 11 0331 Mari Angell-Petersen Spk Freidig 22887 18.05,5 03.06,8 12 0063 Kristin Ulven NTHI 23664 18.27,3 03.28,6 13 0071 Katrine Andersen Spk Freidig 22886 18.31,4 03.32,7 14 0215 Mai-Britt Wagnild OL Trollelg 22991 18.37,7 03.39,0 15 0328 Cecilie Trøa Malvik IL 22911 18.45,7 03.47,0 16 0248 Marianne Mo Berge OL Trollelg 22891 18.54,9 03.56,2 17 0147 Kirsti Midtømme Spk Freidig 22860 18.55,3 03.56,6 18 0117 Silje Tjøm Kristiansan 31008 18.55,9 03.57,2 19 0170 Ingvild G. Belling Selbu O-klu 22988 20.04,8 05.06,1 20 0092 Synnøve Erdal NTHI 30290 20.14,2 05.15,5 21 0057 Hanne Sletner NTHI 23476 20.19,8 05.21,1 22 0342 Mari Moseid Spk Freidig 22904 20.37,4 05.38,7 23 0073 Inger Morset Selbu O-klu 22996 20.43,2 05.44,5 24 0194 Hilde Haugskott OL Trollelg 23017 21.06,6 06.07,9 25 0080 Torun Rise OL Trollelg 23010 21.11,7 06.13,0 26 0233 Inger-Johanne Thorstein NTHI 22784 21.55,6 06.56,9 27 0336 Anja Mo Berge OL Trollelg 22892 22.14,9 07.16,2 28 0273 Marit Øfstedal OK Nidarøst 22927 22.47,1 07.48,4 29 0311 Marte Braaten Spk Freidig 22885 22.50,2 07.51,5 30 0177 Kjersti Hafstad Spk Freidig 22888 23.15,2 08.16,5 31 0184 Tereza Dunovska NTHI 22825 23.31,0 08.32,3 32 0300 Mildrid Liasjø OL Trollelg 23019 23.47,0 08.48,3 33 0082 Ingrid Lien Johnsen Byåsen IL 22756 24.42,4 09.43,7 34 0069 Ingvild Bostad OK Nidarøst 26485 28.29,1 13.30,4 35 0259 Silke Wethmar NTHI 22807 35.35,8 20.37,1 DISK 0050 Monica Aas OK Nidarøst 22812 DISK 0095 Kari Solem Byåsen IL 22773 DISK 0198 Wenche Falk-Larsen Wing 23057 DISK 0200 Linn Stamnes OL Trollelg 23023 DISK 0252 Nina Søndmør OL Trollelg 23033 DISK 0263 Tiina Junnilainen NTHI 22824 RESULTATER D17-
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
41 resultater, 61 påmeldte, 41 startende Regnly X-Sport Onsdag 30. April 1997 21:50.10 V97A Byåsen RESULTATER H17-
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0306 Helge Kolstad NTHI 22798 12.46,0 2 0076 Rolf M. Pedersen Asker Skikl 22975 13.25,3 00.39,3 3 0302 Frode Haugskott OL Trollelg 23021 13.26,6 00.40,6 4 0292 Jon Tore Vik Stord T & I 24878 13.29,2 00.43,2 5 0347 Pål Christian Ingierd NTHI 22956 13.35,0 00.49,0 6 0301 Frode Rystad NTHI 22954 13.37,4 00.51,4 7 0161 Ola Berger Byåsen IL 22732 13.50,2 01.04,2 8 0325 Svein Erik Bratsberg Wing 23059 13.53,1 01.07,1 9 0235 Are Kristiansen Wing 23056 14.02,3 01.16,3 10 0299 Frode Nysæter Stord T & I 24863 14.14,2 01.28,2 11 0278 Gaute Stavik NTHI 22979 14.17,8 01.31,8 12 0143 Bjørn Erik Glomsrud NTHI 22968 14.28,8 01.42,8 13 0349 Øystein Nesse NTHI 22963 14.31,0 01.45,0 14 0150 Harald Svergja Wing 23064 14.34,7 01.48,7 15 0054 Eivind Lande Lifjell OL 24231 14.38,5 01.52,5 16 0308 Torgeir Aune Byåsen IL 22745 14.48,5 02.02,5 17 0317 Morten Eliassen Sandefjord 26245 14.55,1 02.09,1 18 0114 Roar Skulbørstad IL Stjørdal 25429 15.02,0 02.16,0 19 0261 Jørgen Lerfall IL Stjørdal 25439 15.07,0 02.21,0 20 0246 Lars Klemetsaune OL Trollelg 22999 15.11,8 02.25,8 21 0158 Arne Grevskott Frol IL 25345 15.16,2 02.30,2 22 0156 Jens Einar Heide Vaskinn Byåsen IL 22754 15.21,3 02.35,3 23 0157 Arne Helland Wing 23078 15.24,8 02.38,8 23 0220 Charles Halaas NTHI 22977 15.24,8 02.38,8 25 0062 Bjarne Færestrand Kristiansan 28296 15.25,3 02.39,3 26 0068 Vidar Fosli NTHI 30374 15.27,5 02.41,5 27 0234 Frode Grønning OL Trollelg 22796 15.40,4 02.54,4 28 0116 Morten Fismen NTHI 22957 15.43,5 02.57,5 29 0216 Espen Lunøe Spk Freidig 22895 15.48,9 03.02,9 30 0154 Bård Nonstad OL Trollelg 23002 15.51,2 03.05,2 31 0056 Are Hjørungnes Malvik IL 22781 15.55,0 03.09,0 32 0141 Trond Sletner Spk Freidig 23474 16.01,0 03.15,0 33 0051 Gisle Nysæter Stord T & I 24864 16.05,5 03.19,5 34 0255 Rune Christoffersen IL Stjørdal 25442 16.20,0 03.34,0 35 0223 Petter Ofstad Wing 23081 16.24,1 03.38,1 36 0226 Robert Fredriksen NTHI 22958 16.27,8 03.41,8 37 0338 Bengt Johansen NTHI 22959 16.29,3 03.43,3 38 0268 Christian Stamer NTHI 22806 16.33,6 03.47,6 39 0274 Lars Einar Vik Verdal O-kl 22795 16.33,8 03.47,8 40 0190 Harald Grønning OL Trollelg 22777 16.34,4 03.48,4 41 0139 Trond Nikolaisen OL Trollelg 23018 16.37,7 03.51,7 42 0129 Håvard Harstad NTHI 23726 16.46,9 04.00,9 43 0189 Torgeir Eri Malmo Byåsen IL 22750 16.58,0 04.12,0 RESULTATER H17-
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
44 0236 Arve Stavø Byåsen IL 22769 17.05,2 04.19,2 45 0163 Tormod Skauge NTHI 30377 17.07,8 04.21,8 46 0115 Steinar Holden Malvik IL 22789 17.15,8 04.29,8 47 0096 Einar Lund Verdal O-kl 25409 17.20,4 04.34,4 48 0127 Rune Zakariassen Wing 23082 17.29,2 04.43,2 49 0094 Brynjar Glesnes Sandefjord 26233 17.59,1 05.13,1 50 0231 Gustav Ruø Spk Freidig 22879 18.04,2 05.18,2 51 0208 Håkon Tangen NTHI 30375 18.05,4 05.19,4 52 0122 Lars Mjaavatn NTHI 22793 18.33,5 05.47,5 53 0213 Birger Johansen OK Nidarøst 22814 18.37,8 05.51,8 54 0191 Rune Bergstrøm NTHI 22786 19.05,1 06.19,1 55 0060 Bernt Hellerud Røyken O-la 22775 19.11,3 06.25,3 56 0075 Bjørnar Andre Haug NTHI 22804 19.22,6 06.36,6 57 0083 Ole V Soug NTHI 22805 19.42,6 06.56,6 58 0219 Stein Olav Skrøvseth Wing 23055 19.55,6 07.09,6 59 0126 Jan Poulsen NTHI 22823 20.05,3 07.19,3 60 0061 Eirik Jørgensen NTHI 22801 20.16,0 07.30,0 61 0164 Jakob Krogsrud Wing 23058 20.21,1 07.35,1 62 0289 Håkon Knutsen NTHI 22800 20.38,7 07.52,7 63 0160 Morten Løberg OK Fjell 22821 21.15,0 08.29,0 64 0153 Jon Even Vale Skien OK 22791 22.15,9 09.29,9 65 0180 Sverre Langørgen Wing 23065 22.27,3 09.41,3 66 0140 Tore Mundal NTHI 22794 22.32,8 09.46,8 67 0206 Gaute Svenningsen Otra 22759 23.39,0 10.53,0 68 0166 Bjørn Erik Johnsen Byåsen IL 22755 24.28,2 11.42,2 DISK 0048 Espen Sandnes NTHI 22788 DISK 0091 Geir Moholdt IK Rindals 25499 DISK 0111 Lars Inge Arnevik Stord T & I 24844 DISK 0131 Øystein Rønne NTHI 30372 DISK 0173 Per Kåre Limmesand NTHI 22971 DISK 0187 Per Arne Troset Wing 23062 DISK 0210 Thomas Mjølhus OL Trollelg 23014 DISK 0224 Frode Konst NTHI 24975 DISK 0232 Lars Husberg Byåsen IL 22746 DISK 0247 Agnar Renolen Wing 23070 DISK 0249 Morten Lefsaker NTHI 22980 DISK 0309 Stein Danielsen OL Trollelg 23015 80 resultater, 112 påmeldte, 80 startende Regnly X-Sport Onsdag 30. April 1997 21:50.10 V97A Byåsen RESULTATER D40-
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0199 Stina Elfving Byåsen IL 22772 22.22,5 2 0242 Kirsten Repvik Byåsen IL 22727 29.01,9 06.39,4 DISK 0047 Gunnhild Oftedal Spk Freidig 22855 3 resultater, 3 påmeldte, 3 startende Regnly X-Sport Onsdag 30. April 1997 21:50.10 V97A Byåsen RESULTATER H40-
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0258 Rolf Røsand OK Nidarøst 22930 16.05,6 2 0201 Bjørn Bjugan Wing 23067 16.20,4 00.14,8 3 0222 Kristian Fougner OK Nidarøst 22920 16.22,9 00.17,3 4 0256 Harald Oftedal Spk Freidig 22856 16.44,9 00.39,3 5 0217 Geir Erling Johansen OK Nidarøst 22813 17.42,0 01.36,4 6 0185 Tormod Maske Malvik IL 22913 17.59,6 01.54,0 7 0250 Trond Friden OL Trollelg 23030 18.08,5 02.02,9 8 0053 Arve Remmen OL Trollelg 23049 18.10,1 02.04,5 9 0130 Jon Arne Klemetsaune OL Trollelg 23000 18.49,1 02.43,5 10 0089 Nils Olav Vennevik Spk Freidig 22868 19.25,6 03.20,0 11 0245 Frank Bjarkø Wing 23084 19.35,5 03.29,9 12 0058 Gunnar Snorroeggen OL Trollelg 23001 19.37,2 03.31,6 13 0195 Erling Rise Byåsen IL 22733 20.37,1 04.31,5 14 0243 Even Hofstad Spk Freidig 22880 21.22,1 05.16,5 15 0046 Ottar Kristiansen Malvik IL 22790 21.24,6 05.19,0 16 0181 Bjørn Wagnild Selbu O-klu 22994 21.24,9 05.19,3 17 0287 Hans Hynne Spk Freidig 22852 21.51,9 05.46,3 18 0052 Magne Gjønnes OL Trollelg 23009 24.07,6 08.02,0 DISK 0203 Lars Skrøvseth Wing 23054 19 resultater, 23 påmeldte, 19 startende Regnly X-Sport Onsdag 30. April 1997 21:50.11 V97A Byåsen RESULTATER D50-
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0128 Katharina Mo Berge Spk Freidig 22890 19.23,6 2 0137 Kirsten Vullum Malvik IL 22906 19.45,9 00.22,3 3 0121 Torid Kvaal Spk Freidig 22874 21.44,6 02.21,0 4 0134 Brit Lerfall IL Stjørdal 25441 29.12,8 09.49,2 5 0175 Brit Friden OL Trollelg 23043 29.55,1 10.31,5 5 resultater, 5 påmeldte, 5 startende Regnly X-Sport Onsdag 30. April 1997 21:50.11 V97A Byåsen RESULTATER H50-
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0319 Tore Angell-Petersen Spk Freidig 22847 15.42,1 2 0253 Magnus Landstad Spk Freidig 22848 16.49,7 01.07,6 3 0318 John Arne Lerfall IL Stjørdal 25440 18.01,6 02.19,5 4 0104 Stig Berge Spk Freidig 22889 18.02,5 02.20,4 5 0262 Knut Skjesol Wing 23053 18.46,0 03.03,9 6 0264 Leif Engen OK Nidarøst 22922 19.18,6 03.36,5 7 0081 Gunnar Østerbø Spk Freidig 22849 20.58,8 05.16,7 8 0132 Magne Eidem Byåsen IL 22770 21.02,5 05.20,4 9 0067 Svein Erik Paulsen OL Trollelg 23042 22.14,1 06.32,0 10 0324 Stig A. Haugskott OL Trollelg 23016 23.56,0 08.13,9 11 0109 Henry Sunsetvik OL Trollelg 23032 24.29,8 08.47,7 12 0055 Arne Sæterhaug Byåsen IL 22782 25.27,5 09.45,4 13 0293 Carl Martin Larsen Byåsen IL 22747 38.25,7 22.43,6 DISK 0102 Torleif Stephansen OK Nidarøst 22917 DISK 0178 Egil Repvik Byåsen IL 22726 DISK 0275 Roar Forbord Malvik IL 22907 16 resultater, 23 påmeldte, 16 startende Regnly X-Sport Onsdag 30. April 1997 21:50.11 V97A Byåsen RESULTATER D60-
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0085 Marit Maske Byåsen IL 22742 41.03,3 DISK 0279 Gudveig Vaagen Byåsen IL 22741 2 resultater, 2 påmeldte, 2 startende Regnly X-Sport Onsdag 30. April 1997 21:50.11 V97A Byåsen RESULTATER H60-
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0281 Arne Kjell Foldvik OK Nidarøst 22948 19.37,1 2 0225 Einar Skjøtskift OK Nidarøst 22925 21.51,4 02.14,3 3 0084 John Troset Wing 23072 24.02,8 04.25,7 4 0254 Rolf Hellan Wing 23080 24.41,6 05.04,5 5 0059 Arnfinn Langeland Byåsen IL 22774 24.47,2 05.10,1 6 0207 Henrik Spets Byåsen IL 22736 25.50,1 06.13,0 7 0124 Odd Brustad Wing 23073 25.55,0 06.17,9 8 0070 Rolf O Krogstad OL Trollelg 23036 29.21,5 09.44,4 8 resultater, 13 påmeldte, 8 startende Regnly X-Sport Onsdag 30. April 1997 21:50.11 V97A Byåsen RESULTATER Damer bedrift
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0183 Randi Skoglund SINTEF 22820 20.46,6 2 0212 Berit Grande Novit 22942 30.48,4 10.01,8 3 0078 Anne Sofie Gjemstad Novit 22946 37.02,9 16.16,3 3 resultater, 3 påmeldte, 3 startende Regnly X-Sport Onsdag 30. April 1997 21:50.11 V97A Byåsen RESULTATER Herrer bedrift
Plass Nr. N a v n L a g Brikke T i d Etter
1 0169 Stig Gunnar Røthe Novit 22941 19.13,8 2 0240 Svein Solvik Novit 22945 21.27,6 02.13,8 3 0272 Hans Petter Bueng Novit 22816 22.17,3 03.03,5 4 0165 Otto Rosøy Novit 22940 23.28,4 04.14,6 5 0341 Stein Arve Finnestad Novit 22939 25.36,3 06.22,5 6 0251 Per Olav Johansen Trondheim E 22817 29.57,2 10.43,4 6 resultater, 6 påmeldte, 6 startende Regnly X-Sport Onsdag 30. April 1997 21:50.11 V97A Byåsen