Sportsklubben Freidig Jubileumsløpet

Skogly 31 mai 1997
strekktider


RESULTATER    


Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter


H21
---
   1  0032 Jan Tore Ludvigsen        NTHI            22966    1:21.06       
   2  0039 Arvid Mølnvik             Spk Freidig     22901    1:21.36   00.30
   3  0021 Bjørn Tore Krohg          Spk Freidig     22902    1:23.04   01.58
   4  0037 Lars Inge Arnevik         Stord T & IL    24844    1:23.07   02.01
   5  0024 Helge Kolstad             NTHI            31391    1:24.29   03.23
   6  0033 Erik Paulsrud             Bækkelagets SPK 23114    1:24.49   03.43
   7  0013 Øyvind Helgerud           NTHI            22952    1:25.21   04.15
   8  0022 Thomas Mjølhus            OL Trollelg     23014    1:26.00   04.54
   9  0016 Anders Storbråten         Bækkelagets SPK 23113    1:26.54   05.48
  10  0015 Bård Nonstad              OL Trollelg     23002    1:29.42   08.36
  11  0005 John Tore Vik             Stord T & IL    24878    1:30.14   09.08
  12  0035 Per Kåre Limmesand        NTHI            22971    1:31.37   10.31
  13  0029 Pål Christian Ingierd     NTHI            22956    1:32.33   11.27
  14  0019 Anton Bjartnes            Verdal O-klubb  25379    1:32.46   11.40
  15  0020 Morten Eliassen           Sandefjord O-kl 26245    1:32.53   11.47
  16  0017 Frode Haugskott           OL Trollelg     23021    1:33.44   12.38
  17  0041 Gisle Nysæter             Stord T & IL    24864    1:34.15   13.09
  18  0031 Jan Tore Foss             OL Trollelg     23041    1:34.46   13.40
  19  0040 Frode Nysæter             Stord T & IL    24863    1:34.48   13.42
  20  0010 Christian Stamer          NTHI            22806    1:35.24   14.18
  21  0012 Jørgen Tegdan             OL Trollelg     23035    1:35.37   14.31
  22  0009 Kristian Stensrud         OL Trollelg     23024    1:37.29   16.23
  23  0007 Svein Unsgård             Leik            30943    1:38.29   17.23
  24  0006 Stian Svae                NTHI            30378    1:46.25   25.19
  25  0036 Stig Magnar Løvås         OK Nidarøst     22915    1:49.32   28.26
  26  0025 Reidar Håpnes             Korgen IL       30335    1:52.01   30.55
  27  0030 Jon Holstad               Spk Freidig     31395    1:53.43   32.37
  28  0026 Jan Poulsen               NTHI            22800    2:03.40   42.34
  29  0011 Trond Sandmo              Korgen IL       30325    2:05.51   44.45
  30  0008 Frode Konst               NTHI            24975    2:18.33   57.27
DISK  0003 Otto Richard Eide         Snåsa IL        25487                  
DISK  0004 Rolf M Pedersen           Asker Skiklubb  22975                  
DISK  0014 Kjetil Ulven              Spk Freidig     22850                  
DISK  0018 Robert Fredriksen         NTHI            22958                  
DISK  0023 Harald Svergja            Wing            23064                  
DISK  0027 Gaute Stavik              NTHI            22979                  
DISK  0028 Harald Grønning           OL Trollelg     31394                  
DISK  0034 Øystein Nesse             NTHI            22963                  
DISK  0038 Stig Løvlund              NTHI            16175                  

39 resultater, 39 påmeldte, 39 startende

D21
---
   1  0047 Kristin Bøkseth           OL Trollelg     23022    1:35.04       
   2  0045 Mari Angell-Petersen      Spk Freidig     22887    1:40.13   05.09
   3  0046 Ingrid Vatn               NTHI            22818    1:45.56   10.52
   4  0050 Valborg Madslien          NTHI            22982    1:47.55   12.51
   5  0044 Mari Moseid               Spk Freidig     22904    1:50.58   15.54
DISK  0048 Britta Grennberg          NTHI            22961                  
DISK  0049 Vibeke Tefre              NTHI            30376                  

7 resultater, 8 påmeldte, 7 startende

H19-20
------
   1  0057 Stein Danielsen           OL Trollelg     23015    1:08.15       
   2  0056 Stein Olav Skrøvseth      Wing            23055    1:30.22   22.07
   3  0055 Birger Johansen           OK Nidarøst     22814    1:40.03   31.48
RESULTATER    


Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter


H19-20
------

3 resultater, 4 påmeldte, 3 startende

H35
---
   1  0059 Torgeir Spets             Byåsen IL       22786    1:06.14       
   2  0061 Dag Ove Tinmannsvik       OL Trollelg     31397    1:07.44   01.30
   3  0060 Håkon Arnesen             Byåsen IL       22787    1:09.48   03.34
   4  0058 Bjarne Lien               Orkanger IF     31495    1:11.03   04.49
   5  0053 Olav M Indgaard           Frol IL         25352    1:18.06   11.52
   6  0063 Arild Vassenden           Frol IL         25351    1:20.11   13.57
   7  0064 Lasse Natvig              Byåsen IL       22743    1:21.24   15.10
DISK  0062 Sturla Sæther             Spk Freidig     22866                  

8 resultater, 8 påmeldte, 8 startende, 1 premie

D19-20
------
   1  0067 Siri Helgemo              OL Gaula        31334    1:28.40       
   2  0066 Kristin Aabel             Bækkelagets SPK 23127    1:42.22   13.42

2 resultater, 2 påmeldte, 2 startende

H17-18
------
   1  0076 Martin Skrove             Verdal O-klubb  25415      46.07       
   2  0078 Ola Berger                Byåsen IL       22732      53.51   07.44
   3  0070 Lars Klemetsaune          OL Trollelg     22999    1:02.43   16.36
   4  0074 Geir Moholdt              IK Rindals Trol 25499    1:06.02   19.55
   5  0075 Arne Hårstad              Selbu O-klubb   31398    1:12.29   26.22
   6  0077 Jens Einar Heide Vaskinn  Byåsen IL       22754    1:14.21   28.14
   7  0071 Torgeir Eri Malmo         Byåsen IL       22781    1:51.31 1:05.24
   8  0073 Sverre B Midthjell        Verdal O-klubb  25389    1:56.06 1:09.59
DISK  0072 Gustav Ruø                Spk Freidig     22879                  

9 resultater, 9 påmeldte, 9 startende

H40
---
   1  0082 Luige O Skrove            Inderøy IL      25416    1:01.08       
   2  0083 Helge Rustad              Byåsen IL       22778    1:11.16   10.08
   3  0081 Rolf Helge Røsand         OK Nidarøst     22930    1:19.19   18.11

3 resultater, 3 påmeldte, 3 startende, 1 premie

H45
---
   1  0089 Bjørn Berger              Byåsen IL       22731      53.49       
   2  0088 Jon Arne Klemetsaune      OL Trollelg     23000    1:00.01   06.12
   3  0086 Kristian Fougner          OK Nidarøst     22920    1:01.19   07.30
   4  0090 Trond Friden              OL Trollelg     23030    1:13.37   19.48
   5  0087 Rolf Wærnes               Orkanger IF     31497    1:51.32   57.43

5 resultater, 5 påmeldte, 5 startende, 1 premie

D17-18
------
   1  0098 Guri Stenseth             OL Trollelg     22739      52.26       
   2  0097 Anja Mo Berge             OL Trollelg     22892      55.17   02.51
   3  0094 Mai-Britt Wagnild         OL Trollelg     22991    1:01.30   09.04
   4  0091 Mildrid Liasjø            OL Trollelg     22019    1:24.40   32.14
RESULTATER    


Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter


D17-18
------

4 resultater, 7 påmeldte, 4 startende

D35
---
   1  0100 Kjellrun Sporild          Malvik IL       22914      48.16       
   2  0092 Turid Røsand              OK Nidarøst     22929    1:08.12   19.56

2 resultater, 2 påmeldte, 2 startende, 1 premie

H15-16
------
   1  0099 Øystein Kvaal Østerbø     Wing            22877      43.49       
   2  0109 Anders Fougner            OK Nidarøst     22919      46.09   02.20
   3  0105 Nicholas Morgan           Malvik IL       22908      46.26   02.37
   4  0108 Vegard G. Belling         Selbu O-klubb   22989      48.15   04.26
   5  0104 Jan-Egil Wagnild          Selbu O-klubb   22992      48.31   04.42
   6  0107 Erik Helgemo              OL Gaula        31333      49.56   06.07
   7  0101 Asle Heide Vaskinn        Byåsen IL       22760      56.35   12.46
   8  0102 Daniel Rees               Verdal O-klubb  25385      57.00   13.11
   9  0103 Arild Wærnes              Orkanger IF     31496      59.21   15.32
  10  0111 Leif Foss                 Leik            30944    1:03.53   20.04
  11  0110 Trond Johan Wibe          Spk Freidig     22857    1:05.49   22.00
  12  0112 Helmer Volden             Wing            23071    1:10.08   26.19

12 resultater, 13 påmeldte, 12 startende

H50
---
   1  0118 Roar Forbord              Malvik IL       22907      42.58       
   2  0115 Carl Martin Larsen        Byåsen IL       22747      46.43   03.45
   3  0116 Knut Skjesol              Wing            23053      48.04   05.06
   4  0114 Frode Stensrud            OL Trollelg     23025      49.44   06.46
   5  0117 Odd Arne Rye              OK Nidarøst     22931      49.53   06.55
   6  0121 Torleif Stephansen        OK Nidarøst     22917      50.25   07.27
   7  0119 Øyvind Rogndalen          Byåsen IL       22728      52.43   09.45
   8  0113 Egil Repvik               Byåsen IL       22726      56.52   13.54
   9  0120 Svein Erik Paulsen        OL Trollelg     23042    1:01.56   18.58
  10  0122 Svein Hove                Byåsen IL       22763    1:03.36   20.38

10 resultater, 10 påmeldte, 10 startende, 1 premie

H55
---
   1  0127 Egil Sletner              Dovre IL        23472      57.43       
   2  0125 Odd Musum                 OL Trollelg     23011      58.07   00.24
DISK  0128 Ragnvald Krogh            IL Stjørdals-Bl 22825                  
DISK  0129 Arne Sæterhaug            Byåsen IL       22782                  

4 resultater, 5 påmeldte, 4 startende, 1 premie

H17-AK
------
   1  0145 Frode Rystad              NTHI            22954      35.03       
   2  0138 Morten Fismen             NTHI            22957      40.30   05.27
   3  0135 Antoine Chaboud           NTHI            22789      40.55   05.52
   4  0141 Terje W Pettersen         NTHI            22792      41.25   06.22
   5  0142 Trond Sletner             Spk Freidig     23474      41.38   06.35
   6  0130 Torgeir Aune              Byåsen IL       22745      41.50   06.47
   7  0146 Eskil Åsmul               OL Trollelg     31301      42.28   07.25
   8  0137 Vegard Grønli             Spk Freidig     22862      42.30   07.27
RESULTATER    


Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter


H17-AK
------
   9  0133 Tore Mundal               NTHI            31399      47.47   12.44
   9  0134 Harald Musum              OL Trollelg     23040      47.47   12.44
  11  0132 Erik Foss                 Leik            30946      50.25   15.22
  12  0139 Lasse Arnesen             Heming/Njård o- 22790      52.55   17.52
  13  0131 Karl Helge Albretsen      Sogndal IL      29020      58.13   23.10
  14  0136 Bjørn Wagnild             Selbu O-klubb   22994    1:02.37   27.34
  15  0140 Frode Fallmyr             Melhus IL       22791    1:15.06   40.03

15 resultater, 16 påmeldte, 15 startende, 1 premie

D17-AK
------
   1  0154 Kirsti Midttømme          Spk Freidig     22860      44.59       
   2  0153 Mona Jacobsen             Spk Freidig     31396      47.14   02.15
   3  0158 Signe Astrup Arnesen      Heming/Njård o- 22795      48.03   03.04
   4  0161 Kari Solem                Byåsen IL       22773      50.08   05.09
   5  0156 Hilde Haugskott           OL Trollelg     23017      55.33   10.34
   6  0162 Marit H Sandstad          Frol IL         25354      55.58   10.59
   7  0160 Anne Sofie Forseth        OL Trollelg     23026      57.30   12.31
   8  0159 Nina Søndmør              OL Trollelg     23033      58.18   13.19
   9  0155 Tereza Dunovska           NTHI            22794    1:11.33   26.34
  10  0152 Silke Wethmar             NTHI            22807    1:27.00   42.01

10 resultater, 11 påmeldte, 10 startende, 1 premie

D15-16
------
   1  0169 Tone Friden               OL Trollelg     23013      46.44       
   2  0166 Maja Berger               Byåsen IL       22730      48.59   02.15
   3  0171 Solveig Angell-Petersen   Spk Freidig     22882      53.30   06.46
   4  0167 Hege Jystad               Wing            23069    1:15.23   28.39
   5  0168 Marit Kvittem             Spk Freidig     31365    1:17.12   30.28
DISK  0170 Karoline Berg             Inderøy IL      25418                  

6 resultater, 7 påmeldte, 6 startende

D40
---
   1  0174 Magnhild Forseth          Frol IL         25347      47.23       

1 resultater, 1 påmeldte, 1 startende, 1 premie

D45
---
   1  0177 Stina Elfving             Byåsen IL       22772      54.54       
   2  0175 Kirsten Repvik            Byåsen IL       22727    1:00.07   05.13

2 resultater, 2 påmeldte, 2 startende, 1 premie

A4
--
   1  0180 Harald Paulsen            OK Nidarøst     22935      42.50       
   2  0178 Jan Erik Helgemo          OL Gaula        31335      45.22   02.32
   3  0163 Hanne Sletner             NTHI            23476      45.53   03.03
   4  0179 Ragnar Moholdt            IK Rindals Trol 31570      46.13   03.23
   5  0187 Even Hofstad              Spk Freidig     22880      48.51   06.01
   6  0181 Reidar Solem              OL Gaula        22801      51.07   08.17
   7  0186 Fritjof Sandstad          Frol IL         25363      54.21   11.31
RESULTATER    


Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter


A4
--

7 resultater, 7 påmeldte, 7 startende, 1 premie

H13-14
------
   1  0192 Jan Schmid                OL Trollelg     23005      48.02       
   2  0191 Even Einum                Spk Freidig     31392      53.15   05.13
   3  0195 Erik Berg                 IL Nor          22797      53.39   05.37
   4  0196 Mats Berg                 Inderøy IL      25419      54.15   06.13
   5  0194 Steinar Eidem             Byåsen IL       22771    1:04.52   16.50
   6  0190 Bjørn Mikkelsen           Byåsen IL       22734    1:47.46   59.44

6 resultater, 7 påmeldte, 6 startende

H60
---
   1  0199 Paul Forseth              OL Trollelg     23003      39.30       
   2  0200 Oddvar Opland             OL Trollelg     23038      46.13   06.43
DISK  0201 Erling Bredesen           Leik            30941                  

3 resultater, 3 påmeldte, 3 startende, 1 premie

H65
---
   1  0206 Gunnar Smistad            OL Trollelg     23004      47.24       
   2  0207 Arne Lorvik               Malvik IL       22905      56.49   09.25
   3  0205 Jon Lynum                 IL Stjørdals-Bl 25432    1:01.00   13.36
   4  0204 Olav Svaan                OL Trollelg     23008    1:04.55   17.31

4 resultater, 4 påmeldte, 4 startende, 1 premie

D13-14
------
   1  0213 Solveig Vassenden         Frol IL         25349      40.56       
   2  0209 Ingrid Marie Dromnes      OL Trollelg     23048      42.13   01.17
   3  0212 Ingrid Hynne              Spk Freidig     22853      42.56   02.00
   4  0211 Mariann Lande             Byåsen IL       22751      52.47   11.51
   5  0214 Ragnhild Hynne            Spk Freidig     22854      53.09   12.13
   6  0208 Marte Gammelsæter         Spk Freidig     22896      58.49   17.53
   7  0210 Marit Owren               Spk Freidig     22881    1:01.09   20.13

7 resultater, 7 påmeldte, 7 startende

D50
---
   1  0220 Kirsten Vullum            Malvik IL       22906      38.06       
   2  0217 Brit Friden               OL Trollelg     23043      48.30   10.24
   3  0219 Anne Lise Sletner         Dovre IL        23473      50.43   12.37
   4  0218 Ingri Rye                 OK Nidarøst     22932    1:05.04   26.58
   5  0221 Kjellfrid Krogh           IL Stjørdals-Bl 22824    1:32.14   54.08

5 resultater, 5 påmeldte, 5 startende, 1 premie

D55
---
   1  0224 Aud Kalvø                 Orkanger IF     31500    1:02.33       

1 resultater, 1 påmeldte, 1 startende, 1 premie

D60
---
   1  0228 Oddveig Lien              Orkanger IF     31498      58.44       
RESULTATER    


Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter


D60
---
   2  0227 Gudveig Vaagen            Byåsen IL       22741    1:01.20   02.36

2 resultater, 2 påmeldte, 2 startende, 1 premie

D65
---
   1  0231 Marit Maske               Byåsen IL       22742      53.02       
   2  0232 Kjellrun Spets            Byåsen IL       22737    1:10.29   17.27

2 resultater, 2 påmeldte, 2 startende, 1 premie

H70
---
   1  0236 Brynjulf Forseth          OL Trollelg     23046      40.39       
   2  0235 Henrik Spets              Byåsen IL       22736      44.52   04.13

2 resultater, 2 påmeldte, 2 startende, 1 premie

D10-12
------
   1  0247 Kristin Mikkelsen         Byåsen IL       22735    1:05.52       
   2  0246 Kine Sofie Sandstad       Frol IL         25358    1:07.59   02.07
   3  0245 Anne-Katrine Wagnild      Selbu O-klubb   22993    1:10.11   04.19

3 resultater, 4 påmeldte, 3 startende

H10-12
------
   1  0251 Lars Moholdt              IK Rindals Trol 25500      23.56       
   2  0250 Sveinung Heide Vaskinn    Byåsen IL       22761      48.58   25.02
DISK  0252 Anders Einum              Spk Freidig     31390                  

3 resultater, 3 påmeldte, 3 startende

H13-16C
-------
   1  0258 Anders Rustad             Byåsen IL       22826      37.05       
   2  0257 Vegard Lesund             Byåsen IL       22798      38.54   01.49
DISK  0259 Martin Dyb                Spk Freidig     22899                  

3 resultater, 4 påmeldte, 3 startende

C3
--
   1  0261 Jorunn Kristin Aa         Sogndal IL      29025      27.38       
   2  0272 Hege Gjemble              Verdal O-klubb  31491      29.05   01.27
   3  0253 Eli Krogstad              Orkanger IF     22802      35.59   08.21
   4  0271 Anne Midtbust             Frol IL         25350      36.35   08.57

4 resultater, 4 påmeldte, 4 startende, 1 premie

D/H17-N
-------
   1  0275 Line Skjevik              Stord T & IL    24869      26.14       

1 resultater, 1 påmeldte, 1 startende, 1 premie

D10-12N
-------
   1  0281 Ane Tinmannsvik           OL Trollelg                20.08       
   2  0280 Kirsti Einum              Spk Freidig     31393      38.15   18.07
RESULTATER    


Plass  Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d   Etter


D10-12N
-------

2 resultater, 2 påmeldte, 2 startende

H10-12N
-------
   1  0286 Bjørn Owren               Spk Freidig     22876      19.08       
   2  0285 Tommy Schmid              OL Trollelg     23007      21.02   01.54
   3  0284 Trygve Larsen Morseth     Byåsen IL       22759      24.36   05.28
   4  0287 Ola Natvig                Byåsen IL       22744      26.32   07.24

4 resultater, 4 påmeldte, 4 startende

RESULTATER    


       Nr. N a v n                   L a g           Brikke     T i d


N-åpen
------
      0288 Trine Røsand              OK Nidarøst
      0293 Rustad Bjørn              Byåsen IL   
      0303 Håvard Vassenden          Frol IL           
      0304 Isa Mari Sandstad         Frol IL                
      0305 Ulf F Indgaard            Frol IL                
      0306 Ane Kjerstine Sandstad    Frol IL                
      0307 Ida Lise Wekre            Frol IL                

7 resultater, 7 påmeldte, 7 startende


Regnly X-Sport Lørdag 31. Mai 1997 21:26.01 V97 Freidig
_