Sportsklubben Freidig Freidigstafetten Søndag 1. Juni 1997 strekktider Revidert 4 juni med nye etappetider for NTHI's 3dje lag.


Sportsklubben Freidig      Freidigstafetten           Onsdag 4. Juni 1997
                           RESULTATER 1.-5.etappe 
                           H15    
------------------------------------------------------------------------------
Plass Start N a v n                   Lag/Etappe            T i d     Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0004  NTHI 2.Lag                NTHI                3:39.02           
            Helgerud,Øyvind             47.10     47.10-3
            Ingierd,Pål Christia        51.27   1:38.37-2
            Stamer,Christian            32.09   2:10.46-2
            Nesse,Øystein               30.44   2:41.30-1
            Svae,Stian                  57.32   3:39.02-1
   2  0003  Spk Freidig 1.Lag         Spk Freidig         3:41.10     02.08 
            Ulven,Kjetil                46.01     46.01-2
            Krohg,Bjørn Tore            53.51   1:39.52-3
            Aalde,Knut                  34.31   2:14.23-4
            Holstad,Jon                 34.46   2:49.09-3
            Mølnvik,Arvid               52.01   3:41.10-2
   3  0009  Verdal O-klubb 1.Lag      Verdal O-klubb      3:41.28     02.26 
            Okkenhaug,Arne              49.05     49.05-5
            Skrove,Martin               46.49   1:35.54-1
            Meldbye,Kurt Ove            35.00   2:10.54-3
            Bjartnes,Anton              34.04   2:44.58-2
            Lynum,Bjørnar               56.30   3:41.28-3
   4  0006  OL Trollelg 1.Lag         OL Trollelg         3:55.20     16.18 
            Mjølhus,Thomas              45.44     45.44-1
            Haugskott,Frode             54.19   1:40.03-4
            Tegdan,Jørgen               30.40   2:10.43-1
            Stensrud,Kristian           39.32   2:50.15-4
            Foss,Jan Tore             1:05.05   3:55.20-4
   5  0012  Wing 1.Lag                Wing                4:07.41     28.39 
            Kristiansen,Are             49.16     49.16-7
            Troset,Per Arne             56.22   1:45.38-6
            Østerbø,Øystein Kvaa        41.42   2:27.20-7
            Alvestad,Stig               40.16   3:07.36-7
            Bratsberg,Svein Erik      1:00.05   4:07.41-5
   6  0014  NTHI 1.Lag                NTHI                4:08.21     29.19 
            Kolstad,Helge               49.03     49.03-4
            Stavik,Gaute                55.35   1:44.38-5
            Fismen,Morten               34.18   2:18.56-5
            Fredriksen,Robert           45.13   3:04.09-5
            Glomsrud,Bjørn Erik       1:04.12   4:08.21-6
   7  0002  Stord T & IL              Stord T & IL        4:10.16     31.14 
            Vik,John Tore               49.10     49.10-6
            Nysæter,Gisle             1:01.14   1:50.24-10
            Erland,Sveinung             50.04   2:40.28-11
            Nysæter,Frode               36.19   3:16.47-11
            Arnevik,Lars Inge           53.29   4:10.16-7
   8  0008  IL Stjørdals-Blink        IL Stjørdals-Blink  4:30.57     51.55 
            Skulbørstad,Roar            56.27     56.27-11
            Lerfald,Jørgen              53.35   1:50.02-9
            Skulbørstad,Tor             37.16   2:27.18-6
            Kristoffersen,Rune          46.41   3:13.59-9
            Lerfald,Kjetil            1:16.58   4:30.57-8
_Sportsklubben Freidig      Freidigstafetten           Onsdag 4. Juni 1997
                           RESULTATER 1.-5.etappe 
                           H15    
------------------------------------------------------------------------------
Plass Start N a v n                   Lag/Etappe            T i d     Etter
------------------------------------------------------------------------------
   9  0011  OL Trollelg 2.Lag         OL Trollelg         4:33.37     54.35 
            Danielsen,Stein             50.24     50.24-8
            Tinmannsvik,Dag Ove         56.51   1:47.15-7
            ¸smul,Eskil                 41.35   2:28.50-9
            Musum,Harald                39.14   3:08.04-8
            Klemetsaune,Lars          1:25.33   4:33.37-9
  10  0010  3.POST                    NTHI                4:36.19     57.17 
            Halaas,Charles              56.47     56.47-13
            Pettersen,Terje W         1:04.43   2:01.30-12
            Kristensen,Andreas          51.24   2:52.54-13
            Chaboud,Antoine             41.28   3:34.22-12
            Rystad,Frode              1:01.57   4:36.19-10
  11  0005  NTHI 3.Lag                NTHI                4:39.54   1:00.52 
            Paulsrud,Erik               56.39     56.39-12
            Storbråten,Anders S         51.57   1:48.36-8
            Poulsen,Jan                 38.56   2:27.32-8
            Konst,Frode                 37.10   3:04.42-6
            Johansen,Bengt            1:35.12   4:39.54-11
  12  0015  Verdal O-klubb 2.Lag      Verdal O-klubb      4:47.25   1:08.23 
            Lund,Einar                  52.42     52.42-10
            Vik,Lars Einar            1:11.26   2:04.08-13
            Rees,Daniel                 47.57   2:52.05-12
            Brustad,Otto                49.44   3:41.49-13
            Røe,Jon Anders            1:05.36   4:47.25-12
  13  0013  Byåsen IL                 Byåsen IL           5:02.31   1:23.29 
            Berger,Ola                1:02.14   1:02.14-14
            Vaskinn,Jens Einar H      1:10.35   2:12.49-14
            Husberg,Lars                43.08   2:55.57-14
            Malmo,Torgeir Eri         1:00.40   3:56.37-14
            Aune,Torgeir              1:05.54   5:02.31-13
  14  0001  OK Nidarøst               OK Nidarøst         5:05.13   1:26.11 
            Røsand,Rolf Helge         1:11.29   1:11.29-15
            Løvås,Bjørn P             1:02.55   2:14.24-15
            Fougner,Anders              48.29   3:02.53-15
            Ulvensøen,Jon H             56.26   3:59.19-15
            Løvås,Stig Magnar         1:05.54   5:05.13-14
  14  0007  OL Trollelg 3.Lag         OL Trollelg         5:05.13   1:26.11 
            Pedersli,Per Einar          52.19     52.19-9
            Halvorsen,Bent              58.10   1:50.29-11
            Schmid,Jan                  44.10   2:34.39-10
            Stenseth,Ola                41.46   3:16.25-10
            Grønning,Frode            1:48.48   5:05.13-14
DISK  0016  Wing 2.Lag                Wing                                  
            Zakariassen,Rune            53.05
            Krogsrud,Jacob              58.37
            Skrøvseth,Stein Olav        42.09
            Ofstad,Petter               40.03

_Sportsklubben Freidig      Freidigstafetten           Onsdag 4. Juni 1997
                           RESULTATER 1.-5.etappe 
                           H15    
------------------------------------------------------------------------------
Plass Start N a v n                   Lag/Etappe            T i d     Etter
------------------------------------------------------------------------------
BRUTT 0018  Spk Freidig 2.Lag         Rajam„en Rykmentti                    
            Grønli,Vegard               53.13
            Krogstad,Stein              58.29
            Landstad,Magnus             49.24
            Oftedal,Harald              38.06


17 påmeldte, 17 startende, 3 premier

Regnly X-Sport Onsdag 4. Juni 1997  9:40.51 V97 Freidig
_Sportsklubben Freidig      Freidigstafetten           Onsdag 4. Juni 1997
                           RESULTATER 1.-4.etappe 
                           D15    
------------------------------------------------------------------------------
Plass Start N a v n                   Lag/Etappe            T i d     Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0023  OL Trollelg 1.Lag         OL Trollelg         3:19.53           
            Bøkseth,Kristin             38.19     38.19-1
            Berge,Anja Mo               50.45   1:29.04-2
            Stenseth,Guri               48.57   2:18.01-1
            Friden,Tone               1:01.52   3:19.53-1
   2  0022  Spk Freidig 1.Lag         Spk Freidig         3:29.43     09.50 
            Midttømme,Kirsti            41.41     41.41-3
            Angell-Petersen,Mari        47.12   1:28.53-1
            Angell-Pettersen,Sol        57.05   2:25.58-2
            Landstad,Ingeborg         1:03.45   3:29.43-2
   3  0021  NTHI 1.Lag                NTHI                3:40.55     21.02 
            Vatn,Ingrid                 41.34     41.34-2
            Tefre,Vibeke              1:05.31   1:47.05-3
            Grennberg,Britta            50.13   2:37.18-3
            Erdal,Synnøve             1:03.37   3:40.55-3
   4  0025  OL Trollelg 2.Lag         OL Trollelg         4:25.17   1:05.24 
            Berge,Marianne Mo           58.12     58.12-4
            Wagnild,May-Britt           59.20   1:57.32-4
            Haugskott,Hilde           1:07.23   3:04.55-4
            Liasjø,Mildrid            1:20.22   4:25.17-4
DISK  0024  OK Nidarøst               OK Nidarøst         4:25.37           
            Bostad,Tonje                55.56
            Iversen,Ingrid            1:00.14
            Bostad,Ingvild            1:01.23
            Horvei,Berit              1:28.04
BRUTT 0026  NTHI 2.Lag                NTHI                                  
            Aabel,Kristin             1:11.29
            Wethmar,Silke             1:19.17
            Dunovska,Tereza           1:11.14


10 påmeldte, 6 startende, 2 premier

Regnly X-Sport Onsdag 4. Juni 1997  9:40.51 V97 Freidig
_Sportsklubben Freidig      Freidigstafetten           Onsdag 4. Juni 1997
                           RESULTATER 1.-3.etappe 
                           D13-16 
------------------------------------------------------------------------------
Plass Start N a v n                   Lag/Etappe            T i d     Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0082  Spk Freidig 1.Lag         Spk Freidig         2:03.54           
            Braathen,Kjersti            35.26     35.26-1
            Gammelsæter,Marte           34.41   1:10.07-1
            Owren,Marit                 53.47   2:03.54-1

2 påmeldte, 1 startende, 1 premie

Regnly X-Sport Onsdag 4. Juni 1997  9:40.51 V97 Freidig
_Sportsklubben Freidig      Freidigstafetten           Onsdag 4. Juni 1997
                           RESULTATER 1.-3.etappe 
                           D135   
------------------------------------------------------------------------------
Plass Start N a v n                   Lag/Etappe            T i d     Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0061  Wing                      Wing                1:56.05           
            Drogset,Siri                34.28     34.28-2
            Ravnsborg,Sissel            35.16   1:09.44-1
            Helland,May                 46.21   1:56.05-1
   2  0062  Byåsen IL                 Byåsen IL           2:00.35     04.30 
            Elfving,Stina               33.41     33.41-1
            Vaagen,Gudveig              45.13   1:18.54-2
            Repvik,Kirsten              41.41   2:00.35-2

3 påmeldte, 2 startende, 1 premie

Regnly X-Sport Onsdag 4. Juni 1997  9:40.51 V97 Freidig
_Sportsklubben Freidig      Freidigstafetten           Onsdag 4. Juni 1997
                           RESULTATER 1.-3.etappe 
                           H13-16 
------------------------------------------------------------------------------
Plass Start N a v n                   Lag/Etappe            T i d     Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0073  Malvik IL/Selbu OK        Malvik IL           1:56.39           
            Belling,Vegard Grand        33.44     33.44-1
            Morgan,Nicholas A           24.06     57.50-1
            Wagnild,Jan Egil            58.49   1:56.39-1
DISK  0071  Byåsen IL 1.Lag           Byåsen IL           1:59.03           
            Berger,Maja                 34.29
            Eidem,Steinar               34.11
            Vaskinn Asle Heide          50.23
DISK  0072  Wing                      Wing                2:32.40           
            Volden,Helmer             1:01.31
            Alvestad,Øystein            34.40
            ¸gedal,Harald               56.29
DISK  0075  Spk Freidig               Spk Freidig         3:12.49           
            Angell-Petersen,Børg      1:03.11
            Einum,Even                  34.24
            Einum,Anders              1:35.14

7 påmeldte, 4 startende, 3 premier

Regnly X-Sport Onsdag 4. Juni 1997  9:40.51 V97 Freidig
_Sportsklubben Freidig      Freidigstafetten           Onsdag 4. Juni 1997
                           RESULTATER 1.-3.etappe 
                           H135   
------------------------------------------------------------------------------
Plass Start N a v n                   Lag/Etappe            T i d     Etter
------------------------------------------------------------------------------
   1  0044  Byåsen IL 1.Lag           Byåsen IL           2:05.09           
            Arnesen,Håkon               41.40     41.40-2
            Sæterhaug,Arne              44.27   1:26.07-1
            Berger,Bjørn                39.02   2:05.09-1
   2  0041  Byåsen IL 4.Lag           Byåsen IL           2:07.48     02.39 
            Spets,Steinar               34.05     34.05-1
            Spets,Henrik                54.18   1:28.23-2
            Spets,Torgeir               39.25   2:07.48-2
   3  0043  Byåsen IL 2.Lag           Byåsen IL           2:24.50     19.41 
            Larsen,Carl Martin          43.20     43.20-3
            Rogndalen,Øyvind            49.48   1:33.08-3
            Repvik,Egil                 51.42   2:24.50-3
   4  0049  Byåsen IL 3.Lag           Byåsen IL           2:25.40     20.31 
            Eidem,Magne                 45.26     45.26-5
            Røhjell,Leif                52.22   1:37.48-4
            Rustad,Helge                47.52   2:25.40-4
   5  0047  OK Nidarøst               OK Nidarøst         2:29.44     24.35 
            Engen,Leif                  53.18     53.18-8
            Rye,Odd Arne                49.57   1:43.15-6
            Fougner,Kristian            46.29   2:29.44-5
   6  0050  Spk Freidig               Spk Freidig         2:31.19     26.10 
            Angell-Petersen,Tore        47.09     47.09-7
            Aalde,Ola                   56.26   1:43.35-7
            Østerbø,Gunnar              47.44   2:31.19-6
   7  0045  Verdal O-klubb            Verdal O-klubb      2:31.38     26.29 
            Kvaal,Gunnar                45.16     45.16-4
            Barli,Tor                   57.15   1:42.31-5
            Kvaal,John                  49.07   2:31.38-7
   8  0042  OL Trollelg 2.Lag         OL Trollelg         2:39.40     34.31 
            Opland,Oddvar               45.37     45.37-6
            Paulsen,Svein Erik        1:02.18   1:47.55-8
            Lauglo,Anders               51.45   2:39.40-8
   9  0048  OL Trollelg 1.Lag         OL Trollelg         2:46.28     41.19 
            Remmen,Arve               1:13.35   1:13.35-10
            Forseth,Paul                48.24   2:01.59-10
            Klemetsaune,Jon Arne        44.29   2:46.28-9
  10  0046  Wing                      Wing                2:47.21     42.12 
            Skjeshol,Knut               53.50     53.50-9
            Hellan,Rolf               1:00.05   1:53.55-9
            Aasvang,Steinar             53.26   2:47.21-10

10 påmeldte, 10 startende, 1 premie

Regnly X-Sport Onsdag 4. Juni 1997  9:40.51 V97 Freidig