Styre for Freidig Orientering 2019

Rolle Navn Mailadresse Telefon
Leder Lars Owren lowren92@gmail.com
Sekretær Stig Berge Stig.Berge[+]marin.ntnu.no
Kasserer Elvira Marie Bergheim elvira.marie.bergheim@gmail.com
Sportslig utvalg Tomas Eidsmo tomas.eidsmo[+]gmail.com 416 20 806
Teknisk utvalg Andreas Sylte andreas.sylte[+]outlook.com 958 77 791
Kartutvalg Tore Angell-Petersen toreangell[+]gmail.com 982 53 854
Miljøutvalg Trude Forsbak trude.forsbak@powel.no
Økonomiutvalg Anders Waage anders.waage[+]ntnu.no
Turorientering Rune Holt rune.holt[+]sintef.no

 

Oversikt alle tillitsvalgte og utvalgsmedlemmer

Utvalg Rolle Navn Mailadresse Telefon
Styre Leder Stig Berge Stig.Berge[+]marin.ntnu.no 725 65 744
Sportslig Leder Tomas Eidsmo tomas.eidsmo[+]gmail.com 416 20 806
Sportslig Leder Team RETT-I Hanne Sandstad hanne.sandstad[+]gmail.com 916 66 541
Sportslig Leder Ungdom Pål Kittilsen pal.kittilsen@gmail.com
Sportslig Leder Rekrutt Marit Albinsson
Teknisk Leder Andreas Sylte andreas.sylte[+]outlook.com 958 77 791
Teknisk Medlem Helge Rustad
Teknisk Medlem Olav Kvittem
Teknisk Medlem Pål Kittilsen
Teknisk Arrangementskoordinator Jon Holstad
Teknisk Materialforvalter Heidi Meyer Midtun

 

Link til tidligere oversikt