Styre for Freidig Orientering 2019

Rolle Navn Mailadresse Telefon
Leder Lars Owren lowren92[+]gmail.com
Sekretær Stig Berge Stig.Berge[+]marin.ntnu.no
Kasserer Elvira Marie Bergheim elvira.marie.bergheim[+]gmail.com
Sportslig utvalg Tomas Eidsmo tomas.eidsmo[+]gmail.com 416 20 806
Teknisk utvalg Mattis Holt mattis.holt[+]gmail.com 954 05 037
Kartutvalg Tore Angell-Petersen toreangell[+]gmail.com 982 53 854
Miljøutvalg Trude Forsbak trude.forsbak[+]powel.no
Økonomiutvalg Marta Gjestvang martagjestvang[+]gmail.com
Turorientering Simon Lund Eikrem Simon.eikrem[+]trondheim.kommune.no

 

Oversikt alle tillitsvalgte og utvalgsmedlemmer

Utvalg Rolle Navn Mailadresse Telefon
Styre Leder Stig Berge Stig.Berge[+]marin.ntnu.no 725 65 744
Sportslig Leder Tomas Eidsmo tomas.eidsmo[+]gmail.com 416 20 806
Sportslig Leder Team RETT-I Jørgen Fiskum
Sportslig Leder Ungdom Pål Kittilsen pal.kittilsen@gmail.com
Sportslig Leder Rekrutt Marit Albinsson
Teknisk Leder Mattis Holt
Teknisk Medlem Helge Rustad
Teknisk Medlem Olav Kvittem
Teknisk Medlem Pål Kittilsen
Teknisk Arrangementskoordinator Jon Holstad
Teknisk Materialforvalter Heidi Meyer Midtun

 

Link til tidligere oversikt