Tambarskjelven - KM mellom

.

23.05.09

Resultatliste per klasse

H19-20 Mellomdistanse |  H21 Mellomdistanse |  H17-18 Mellomdistanse |  H40 Mellomdistanse |  H50 Mellomdistanse |  D21 Mellomdistanse | 
H60 Mellomdistanse |  H70 Mellomdistanse |  D40 Mellomdistanse |  D50 Mellomdistanse |  H15-16 Mellomdistanse |  H13-14 Mellomdistanse | 
D13-14 Mellomdistanse |  D15-16 Mellomdistanse |  D60 Mellomdistanse |  D70 Mellomdistanse |  H11-12 Mellomdistanse |  D11-12 Mellomdistanse | 
D13-16C Mellomdistanse |  H13-16C Mellomdistanse |  H11-12N Mellomdistanse |  H13-16N Mellomdistanse |  D11-12N Mellomdistanse |  N-ÅPEN Mellomdistanse | 
A4 - Direkte |  B3 - Direkte |  C2 - Direkte | 

Resultatliste H19-20 MellomdistanseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hammer,Kristian Børsa IL 56:19 + 00:00
2Skogstad,Ole Hartvik Gaula, OL 1:08:27 + 12:08
3Rustad,Bjørn Freidig, SPK 1:17:10 + 20:51
Resultatliste H21 MellomdistanseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Berger,Ola Wing OK 38:25 + 00:00
2Forne,Chris Wing OK 38:38 + 00:13
3Lombriser,stefan Tyrving 39:34 + 01:09
4Strandberg,Rune NTNUI 41:43 + 03:18
5Rekaa,Knut Sveinung NTNUI 42:36 + 04:11
6Smestad,Bård Wing OK 42:41 + 04:16
7Fiskum,Espen NTNUI 42:55 + 04:30
8Bjørnaas,Johan Asphjell Frol IL 44:27 + 06:02
9Tonjer,Ragnar NTNUI 49:20 + 10:55
10Nilsen,Lars Eid NTNUI 51:09 + 12:44
11Saunes,Halvor NTNUI 55:05 + 16:40
12Stehlik,Martin NTNUI 57:51 + 19:26
13Hjortås,Einar NTNUI 58:45 + 20:20
14Hegdal,Jan Peder Orkanger IF 59:09 + 20:44
15Aasgård,Frank NTNUI 59:52 + 21:27
16Malmring,Olle Freidig, SPK 1:02:04 + 23:39
17Kampel,Wolfgang NTNUI 1:07:50 + 29:25
18Bjørgum,Asbjørn NTNUI 1:22:45 + 44:20
19Dietrichson,Marius Christoffer Kongsberg OL 1:26:14 + 47:49
DNSHoset,Martin NTNUI
DNSBakk,Audun Melhus IL
Resultatliste H17-18 MellomdistanseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skogstad,Per Harald Gaula, OL 32:38 + 00:00
2Riseth Hammer,Johan Børsa IL 32:43 + 00:05
3Skogstad,Tor Håkon Gaula, OL 43:57 + 11:19
Resultatliste H40 MellomdistanseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Haugskott,Frode Trollelg, OL 32:10 + 00:00
2Lorange,Håvard Freidig, SPK 33:19 + 01:09
3Storhov,Jens Even Freidig, SPK 33:30 + 01:20
4Mølnvik,Arvid Freidig, SPK 34:14 + 02:04
5Løvås,Bjørn Peder Nidarøst, OK 34:17 + 02:07
6Røstum,John Gaula, OL 34:50 + 02:40
7Paulsen,Geir Trollelg, OL 35:32 + 03:22
8Helland,Arne K. Wing OK 35:42 + 03:32
9Schjelderup,Øyvind Freidig, SPK 35:55 + 03:45
10Eide,Otto Richard Byåsen IL 37:47 + 05:37
11Baardsgaard,Kjell Trollelg, OL 39:00 + 06:50
12Clausen,Arild H. Freidig, SPK 39:02 + 06:52
13Løvås,Stig Magnar Freidig, SPK 39:40 + 07:30
14Bye,Erling Byåsen IL 45:35 + 13:25
15Sørensen,Asgeir Johan Freidig, SPK 59:01 + 26:51
16Forseth,Asgeir Vasseljen Trollelg, OL 1:04:20 + 32:10
DSQJohnsen,Bjørn Erik Byåsen IL
Resultatliste H50 MellomdistanseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Oftedal,Harald Freidig, SPK 37:18 + 00:00
2Berger,Bjørn Byåsen IL 38:11 + 00:53
3Owren,Geir Freidig, SPK 38:36 + 01:18
4Alvestad,Jostein Wing OK 39:23 + 02:05
5Skogstad,Hans Boye Gaula, OL 39:42 + 02:24
6Rustad,Helge Freidig, SPK 43:20 + 06:02
7Eriksen,Helge Byåsen IL 44:22 + 07:04
8Åmot,Svein Olav Leik, IL 46:19 + 09:01
9Lysberg,Magne Freidig, SPK 47:42 + 10:24
10Gullikstad,Petter Nord-Østerdal OK 48:02 + 10:44
11Vefsnmo,Eirik Byåsen IL 51:48 + 14:30
12Lunde,Tor Malvik IL 59:48 + 22:30
13Fridén,Trond Trollelg, OL 59:51 + 22:33
DSQLauglo,Harald Trollelg, OL
Resultatliste D21 MellomdistanseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Fjogstad Nielsen,Mali NTNUI 37:26 + 00:00
2Haugskott,Kristin Trollelg, OL 39:15 + 01:49
3Johannessen,Hege Holth NTNUI 41:35 + 04:09
4Eide,Gøril Byåsen IL 42:17 + 04:51
5Palmer,Helen Wing OK 42:28 + 05:02
6Hill,Tessa NTNUI 43:44 + 06:18
7Nordbrøden,Hanna Haugen NTNUI 44:33 + 07:07
8Aarnes,Sofie NTNUI 44:51 + 07:25
9Drange,Siri Sødin NTNUI 49:11 + 11:45
10Sandstad,Kine Sofie NTNUI 49:48 + 12:22
11Egli,Natalie NTNUI 52:59 + 15:33
12Ruud,Henriette NTNUI 54:57 + 17:31
13Wall,Emily Wing OK 55:29 + 18:03
DNFRost,Maria NTNUI
Resultatliste H60 MellomdistanseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Forbord,Roar Malvik IL 36:55 + 00:00
2Lillealtern,Knut Freidig, SPK 38:22 + 01:27
3Stensrud,Frode Trollelg, OL 39:03 + 02:08
4Åsmul,Øistein Trollelg, OL 39:07 + 02:12
5Bugge,Tom Byåsen IL 41:11 + 04:16
6Hygen,Jacob Freidig, SPK 41:50 + 04:55
7Vennevik,Nils Olav Freidig, SPK 43:00 + 06:05
8Strøm,Robert Theodor Wing OK 46:08 + 09:13
9Sundsetvik,Henry Trollelg, OL 48:25 + 11:30
DSQHove,Svein Endre Byåsen IL
Resultatliste H70 MellomdistanseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Østerbø,Gunnar Freidig, SPK 34:28 + 00:00
2Lauglo,Anders Trollelg, OL 37:29 + 03:01
3Forseth,Paul Trollelg, OL 44:24 + 09:56
4Sæterhaug,Arne Byåsen IL 46:04 + 11:36
5Smistad,Gunnar Trollelg, OL 54:50 + 20:22
6Haugskott,Stig Arild Trollelg, OL 55:47 + 21:19
7Langeland,Arnfinn Byåsen IL 59:39 + 25:11
8Lunde,Jon Vegard Lillehammer OK 1:01:08 + 26:40
9Opland,Oddvar Trollelg, OL 1:02:51 + 28:23
10Forseth,Brynjulf Trollelg, OL 1:04:37 + 30:09
Resultatliste D40 MellomdistanseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Storhov,Torunn Spets Freidig, SPK 33:41 + 00:00
2Arnesen,Heidi Freidig, SPK 43:37 + 09:56
3Liabakk,Nina-Beate Byåsen IL 43:59 + 10:18
4Almås,Tone Leik, IL 44:16 + 10:35
5Forbord,Hilde Malvik IL 46:42 + 13:01
DNSSæther,Mona Kristin Høiås Freidig, SPK
Resultatliste D50 MellomdistanseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bjørseth,Gerd Krokstadøra IL 37:28 + 00:00
2Johnsen,Ingrid Lien Byåsen IL 42:20 + 04:52
3Kvaal,Torid Freidig, SPK 43:47 + 06:19
4Owren,Grete Berge Freidig, SPK 46:00 + 08:32
5Elfving,Stina Byåsen IL 52:08 + 14:40
6Bjørndal,Guri Byåsen IL 55:40 + 18:12
7Oftedal,Gunnhild Freidig, SPK 59:56 + 22:28
Resultatliste H15-16 MellomdistanseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Johannessen,Sindre Malvik IL 25:29 + 00:00
2Pedersli,Trond Einar Moen Trollelg, OL 30:46 + 05:17
3Bellingmo,Ola Røstum Gaula, OL 34:59 + 09:30
4Sæther,Brage Freidig, SPK 37:32 + 12:03
5Sørensen,Terje Magnus Bakken Freidig, SPK 38:46 + 13:17
6Baardsgaard,Ove Trollelg, OL 40:31 + 15:02
7Keiserås,Geir Inge Leik, IL 43:34 + 18:05
8Stenersen,Tormod Hovdenak Nidarøst, OK 45:47 + 20:18
9Stenvik,Sigurd Byåsen IL 1:04:24 + 38:55
Resultatliste H13-14 MellomdistanseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Wiggen,Øyvind Byåsen IL 27:44 + 00:00
2Keiserås,Ola Leik, IL 29:11 + 01:27
3Sølberg,Andreas Leik, IL 37:33 + 09:49
4Hassel,Vegard Malvik IL 57:09 + 29:25
Resultatliste D13-14 MellomdistanseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hagen Hoff,Marte Byåsen IL 25:47 + 00:00
2Kolstad,Karen Oline Freidig, SPK 26:52 + 01:05
3Storrønning,Sunniva Byåsen IL 28:14 + 02:27
4Mølnvik,Gina Freidig, SPK 30:56 + 05:09
5Benum,Karoline Wollan Byåsen IL 39:54 + 14:07
6Sæther,Frida Freidig, SPK 45:55 + 20:08
7Solberg,Anna Trollelg, OL 46:53 + 21:06
8Bellingmo,Pauline Røstum Gaula, OL 48:59 + 23:12
9Eriksen,Ingrid Liabakk Byåsen IL 57:19 + 31:32
10Gilde,Mari Kristine Overvik Freidig, SPK 57:36 + 31:49
11Sæterhaug,Rebecca Trollelg, OL 1:12:45 + 46:58
Resultatliste D15-16 MellomdistanseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kvakland,Jorunn Freidig, SPK 25:45 + 00:00
2Forseth,Eli Marita Trollelg, OL 31:04 + 05:19
Resultatliste D60 MellomdistanseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hygen,Gunn Kari Freidig, SPK 40:10 + 00:00
Resultatliste D70 MellomdistanseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lien,Oddveig Orkanger IF 56:56 + 00:00
Resultatliste H11-12 MellomdistanseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Storhov,Oskar Spets Freidig, SPK 20:20 + 00:00
2Forseth,Brynjar Trollelg, OL 23:59 + 03:39
3Mølnvik,Kjetil Freidig, SPK 25:13 + 04:53
4Jørum,Brage Byåsen IL 28:13 + 07:53
5Bellingmo,Sivert Røstum Gaula, OL 29:28 + 09:08
6Sørensen,Johan Bakken Freidig, SPK 31:01 + 10:41
7Keiserås,Einar Leik, IL 32:07 + 11:47
8Løvås,Odin Freidig, SPK 38:33 + 18:13
Resultatliste D11-12 MellomdistanseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Eriksen,Emilie Liabakk Byåsen IL 23:19 + 00:00
2Løvås,Tina Freidig, SPK 24:43 + 01:24
3Eide,Ingeborg Byåsen IL 27:30 + 04:11
Resultatliste D13-16C MellomdistanseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Snildalsli,Wenche A. Krokstadøra IL 19:31 + 00:00
Resultatliste H13-16C MellomdistanseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1By,Øistein Børsa IL 23:18 + 00:00
2Lunde,Torbjørn Malvik IL 27:50 + 04:32
3Brandtzæg,Nils Einar Freidig, SPK 49:06 + 25:48
Resultatliste H11-12N MellomdistanseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Haugskott,Anders Trollelg, OL 13:18 + 00:00
2Stenvik,Åsmund Byåsen IL 15:26 + 02:08
3Espås,Bjarne Børsa IL 20:29 + 07:11
Resultatliste H13-16N MellomdistanseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
DNSHammer,Håkon Børsa IL
Resultatliste D11-12N MellomdistanseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sølberg,Line Leik, IL 11:25 + 00:00
2Eide,Ragnhild Byåsen IL 12:52 + 01:27
3Stenvik,Helga Byåsen IL 16:38 + 05:13
4Johnsen,Marte Lien Byåsen IL 18:08 + 06:43
DNSSørensen,Marie Bakken Freidig, SPK
Resultatliste N-ÅPEN MellomdistanseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Bye,Even Svegård Byåsen IL Fullført
By,Marit Børsa IL Fullført
Dybdal,Magnus Børsa IL Fullført
Dybdal,Tore Børsa IL Fullført
Eide,Einar Byåsen IL Fullført
Eriksen,Petter Liabakk Byåsen IL Fullført
Hagen,Hedda Hoff Byåsen IL Fullført
Hammer,Ingrid Marie Børsa IL Fullført
Haugskott,Frida Trollelg, OL Fullført
Kittelsen,Vegard Freidig, SPK Fullført
Kolstad,Jo Even Freidig, SPK Fullført
Lorange,Sigurd Freidig, SPK Fullført
Lunde,Elise Ye Malvik IL Fullført
Myren,Eivind Leik, IL Fullført
Riaunet,Gunnar Unsgård Børsa IL Fullført
Riseth,Andreas Børsa IL Fullført
Solberg,Elisabeth Trollelg, OL Fullført
Storhov,Simen Spets Freidig, SPK Fullført
Strømøy,Martin Riseth Børsa IL Fullført
Resultatliste A4 - DirekteReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Stenersen,Dag Nidarøst, OK 48:49 + 00:00
2Jørum,Eirik Byåsen IL 52:50 + 04:01
Resultatliste B3 - DirekteReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Svegård,Hanne Byåsen IL 39:25 + 00:00
Resultatliste C2 - DirekteReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Forseth,Sonja Trollelg, OL 29:27 + 00:00

23.05.09 18:15:34 eTiming versjon 3.0 Emit as

Lisensen tilhører: FREIDIG