Styre for Freidig Orientering 2017

Rolle Navn Mailadresse Telefon
Leder Stig Berge Stig.Berge[+]marin.ntnu.no 725 65 744
Kasserer Sigrid Melkild s-melki[+]online.no
Sportslig utvalg Tomas Eidsmo tomas.eidsmo[+]gmail.com 416 20 806
Teknisk utvalg Andreas Sylte andreas.sylte[+]outlook.com 958 77 791
Kartutvalg Tore Angell-Petersen toreangell[+]gmail.com 982 53 854
Miljøutvalg Synnøve Reitan synnove.reitan[+]live.no
Økonomiutvalg Anders Waage anders.waage[+]ntnu.no
Turorientering Rune Holt rune.holt[+]sintef.no

 

Oversikt alle tillitsvalgte og utvalgsmedlemmer

Utvalg Rolle Navn Mailadresse Telefon
Styre Leder Stig Berge Stig.Berge[+]marin.ntnu.no 725 65 744
Sportslig Leder Tomas Eidsmo tomas.eidsmo[+]gmail.com 416 20 806
Sportslig Leder Team RETT-I Hanne Sandstad hanne.sandstad[+]gmail.com 916 66 541
Sportslig Leder Ungdom Heidi Arnesen heidi.arnesen[+]gmail.com 995 86 301
Sportslig Leder Rekrutt Randi Lillealtern randi.lillealtern[+]gmail.com

 

Link til tidligere oversikt