På denne siden finner du treningstider for Berg – Eberg – Åsvang – Strindheim – aldersbestemte serielag – Herrer – Damer.


OBS – Gjelder sesongen høst 2016 og vår 2017.

Vi bruker gymsalene på skolene Berg, Blussuvoll, Eberg, EVO Lade, Strindheim og Åsvang, samt idrettshallene på Strinda VGS og Charlottenlund VGS.

1. og 2. trinn

Berg skole
1. og 2. trinn: Strinda gymsal mandag kl. 16.30-17.30 – første trening 12.09.2016
Trenere: Finn Skjæveland: finns@statoil.com –  og Elen Marie Eriksen: elen.marie.eriksen@gmail.com –
Lagkontakt 1. trinn: Oppdateres senere
Lagkontakt 2. trinn: Ingvild Bjellmo Johnsen: ingvild.johnsen@ntnu.no – 907 45 757 og Sissel Skoglund: sisselra@hotmail.com – 936 06 737
Hvis det blir mange spillere kan det være at vi deler gruppen i 1. trinn og 2. trinn.

Eberg skole
1. trinnEberg gymsal tirsdag kl. 16.00-17.00 – første trening 13.09.2016
Trenere: Espen Neverdal: espen.neverdal@gmail.com – og Eivind Hestvik Larsen: eivindhestviklarsen@hotmail.com –
Lagkontakt: Torstein Fornes: fornes@)gmail.com – 466 20 475
2. trinn: Eberg gymsal tirsdag kl. 17.00-18.00 – første trening 13.09.2016
Trenere: Espen Neverdal: espen.neverdal@gmail.com – og Eivind Hestvik Larsen: eivindhestviklarsen@hotmail.com –
Lagkontakt: Rannveig Odnes: rannveig.odnes@stfk.no – 924 35 013

Strindheim skole
1. og 2. trinn: Strindheim gymsal tirsdag kl. 16.30-17.30 – første trening 13.09.2016
Trenere: Peder Eliasson: peder.eliasson@sintef.no – og Annike S. Brouwer: 970 14 931
Lagkontakt 1. trinn: Oppdateres senere
Lagkontakt 2. trinn: Oppdateres senere

Åsvang skole
1. trinn: Åsvang gymsal torsdag kl. 16:00-17:00 – første trening 15.09.2016
Trenere: Brage Harby: brage@harby.no – og Mats Skorstad: solbakkmasolbakk@gmail.com –
Lagkontakt 1. trinn: Marianne Elvsaas Nordtømme: m.e.nordtomme@gmail.com – 990 02 710

2. trinn: Åsvang gymsal torsdag kl. 17:00-18:30 – første trening 15.09.2016
Trenere: Roald Lundberg: Roald.Lundberg@gmail.com og Henrik Englund: khenglund@hotmail.com – 473 53 431
Lagkontakt 2. trinn: Yvonne Holden: holden.yvonne@gmail.com – 977 14 649 og Henrik Englund: khenglund@hotmail.com – 473 53 431

Jentelag

Jenter kan enten bli med på trening på sin skole eller trene på rene jentelag.

2. trinn: Strinda VGS torsdag kl. 18.30-19.30 – første trening 15.09.2016
Trenere: Jørgen Braun: jorgen.braun@gmail.com – 970 08 984
Lagkontakt: Jørgen Braun: jorgen.braun@gmail.com – 970 08 984

3. og 4. trinn: Strinda VGS torsdag kl. 18.30-19.30 – første trening 15.09.2016
Trenere: Stine Sagøy: stinesa(at)hotmail.no, 481 40 042 |
Lagkontakt: Torstein Fornes: fornes@gmail.com – 466 20 475

Dessverre har vi ikke denne sesongen noen flere rene jentetilbud før jentene begynner på damelaget. Yngste spiller på damelaget vil i år være født i 1999. For å spille damekamper sesongen 2016/2017 må man være født i 2001 eller tidligere. Vi kan ta imot jenter som er et år eller to yngre enn dette, men de må da være oppmerksomme på at de kun kan delta på treninger og ikke på kamper. Ta kontakt med: Cathrine Ringstad – cathrine@ringstadweb.no – 992 03 014
Vi håper at jenter som ønsker å starte med innebandy likevel vil ta kontakt. Dette slik at vi kan ta kontakt dersom vi starter opp et tilbud. Dersom 8-10 jenter tar kontakt (f.eks. et fotballag som vil gjøre noe annet på vinteren) kan det være at vi kan starte opp et tilbud på relativt kort varsel. Ta kontakt med: Cathrine Ringstad – cathrine@ringstadweb.no – 992 03 014

Barn, ungdom og voksne

3. – 9. trinn jenter: Se informasjon under “Jentelag” lenger opp på siden.

3. trinn (G8) Berg og Eberg: Blussuvoll gymsal torsdag kl. 16:00-17.00 – første trening 15.09.2016
Trenere: Fred Thoresen: locobrutus@gmail.com
Lagkontakt: Håvard Johnsen: havarjoh@hotmail.com – 926 09 845

3. trinn (G8) Strindheim og Åsvang: Strinda VGS onsdag kl. 17:30-18.45– første trening 15.09.2016
Trenere: Trenere: Jostein Fyrvik: jostein.fyrvik@gmail.com – 401 02 488, Martin Bondevik: martin.bondevik@gmail.com – 458 88 825 og Idar Grande: idar.a.g@hotmail.com, 976 16 918
Lagkontakt Strindheim: Siri Løvås: siri.lovas@hotmail.com – 906 23 871
Lagkontakt Åsvang: Birte H. Austli: birteaustli@gmail.com – 415 28 278

4. trinn (G9): Blussuvoll gymsal torsdag kl. 18.00-19.00 – første trening 15.09.2016
Trenere: Trenere: Jostein Fyrvik: jostein.fyrvik@gmail.com – 401 02 488, Martin Bondevik: martin.bondevik@gmail.com – 458 88 825 og Idar Grande: idar.a.g@hotmail.com, 976 16 918
Lagkontakt: Hege Sivertsvik: hegesivertsvik@gmail.com – 994 71 687

5.-6. trinn (G10-11): (sammen med Trond) Rosenborghallen tirsdag kl. 16:00 – 18:00 og  Strinda VGS fredag kl. 16.00-17.00 – første trening 02.09.2016
Trenere: Sigurd Harby: sharby94@yahoo.com – 482 31 347 (tirsdager) og Espen Aalberg (fredager) – eaalberg@gmail.com –
Lagkontakt: Beathe Sitter – beathe.sitter@hist.no – 990 24 180

7. trinn (G12): Strinda VGS fredag kl. 16.00-17.00 – første trening 02.09.2016 (fra 1. oktober onsdag 18.45-20.00)
Trenere: Sigurd Harby: sharby94@yahoo.com – 482 31 347
Lagkontakt: Øyvind Weiby Gregersen: oyvind.w.gregersen@ntnu.no – 915 67 096

8.-9. trinn (G14): Strinda VGS onsdag kl. 18.45-20.00 og torsdag kl. 20.30-21.30 – første trening 01.09.2016
Trenere: Sigurd Harby: sharby94@yahoo.com – 482 31 347 og Magnus Hestvik Larsen: magnus.hl97@gmail.com – 902 28 660
Lagkontakt: Anita Øynes: anita.oeynes@gmail.com – 979 53 369

Videregående+ (G19): Charlottenlund VGS mandag kl. 20.15-21.30, Strinda VGS onsdag kl. 20.00-21.30 og fredag kl. 17.00-18.30
Trenere: Atle Harby: Atle.Harby@sintef.no – 982 30 502 og Sigurd Harby: sharby94@yahoo.com – 482 31 347
Lagkontakt: Oppdateres senere

Senior

Herrer: Se G19
Herrespillere som ønsker å begynne å spille innebandy i Freidig bees ta kontakt med sportslig leder Theodor Boondevik: theodor.bondevik@gmail.com eller tlf:458 88 825

Damer: Charlottenlund VGS mandag kl. 19.00-20.15 og Strinda VGS torsdag kl. 19:30-20:30 – første trening 29.08.2016
Trener: Ola Stai: olastai07@gmail.com – 416 51 033
Lagkontakt: Hanne Krogstad: hanne_k_8@hotmail.com – 414 09 957

Damer mosjon: EVO gymsal Lade onsdag kl. 19.30-21.00 – første trening 31.08.2016
Lagkontakt: Vibeke Moe: vimoe65@gmail.com – 982 83 982

Foreldretrening: Strinda VGS fredag 18:30-20:00 – første trening 21.10.2016
Vi tilbyr trening og innføring i innebandy for foreldre med barn i Freidig Innebandy. Dette er et tilbud til alle foreldre, hvor man kan få et litt bedre innblikk i hva innebandy er.
Kontaktperson: Atle Harby: Atle.Harby@sintef.no – 982 30 502

 

Be the first to comment.

Leave a Reply